10 2 hindajat

Miki Hiir
Egmont

1991.a ilmuv lõbus ning seiklusrohke ajakiri lastele. Lisas AnnL 15.03.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Juba aastakümneid ilmunud lustakas lasteajakiri pakub nii mõndagi. Lisaks värvilistele ja emotsioonirohketele piltidele on juures ka mahlakas tekst. Iga lugu on uutmoodi mõttega ning leiab alati ootamatu lõpu.

Mis eristab teda paljudest varasematest ja praegustest koomiksitest on vägivalla puudumine. Jah, seal on sulid, kes üritavad varastada ning nõiad, kes oma võlujõudu kasutavad, kuid kellelegi ei tehta püsivalt liiga. Ei näidata puhast vägivalda või surma. Kõik toimub siiski lastele turvalisel pinnal.

Ühiskonnas, kus enamik multikaid, filme ja koomikseid on täis tapmist, koletisi, vägivalda ja reetmist on Miki Hiire koomiksid suutnud jääda sellest välja ning leidnud muud viisid, kuidas hoida laste uudishimu.

Lisaks lastesõbralikkusele ning seikluslikkusele on siin olemas siiski ka õpetuslik pool. Tegelaste käitumine koomiksi lõpuks on muutunud või siis mõistavad nad, mida tegid valesti/õigesti.

Koomiks sisaldab hulgaliselt erinevaid tegelasi, kes vaheldumisi mingis loos esinevad. Lõppkokkuvõttes on nad enamik seal omavahel sõbrad ja tulevad üksteisele vajadusel appi.

Lastele minu arust üks parimaid koomikseid ja multikaid, millega üles kasvada. ”

15.03.2015 02:36 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
15.03.2015 07:54 Nimetu
Tahaks kohe kiita. Et Miki hiirest arvustuse saab kirjutada. Et nii pika saab kirjutada. Ja nii hästi. Loen lapse kõrvalt ise ka alati läbi :)
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Egmont Miki Hiir arvustusi (review)Otsi Google abil: egmont miki hiir (review)