2.9 10 hindajat

Täitsa lõpp
Eesti inimesed

http://filmitalgud.ee/sites/default/files/Filmitalgud_Stsenaarium_Draft6.pdf Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
29.11.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olles väga hästi kursis Eesti amatöörfilminduse tasemega (a la NOHA - ma saan aru, et ma teen siin NOHAle teenimatut reklaami - aga nad on kõvad!), ei läinud ma kinno mingite suurte ootustega. Ma teadsin juba ette, et see film on halb. Aga k u i halb - vot see on väga tähtis. Halbade filmidega on mingi selline efekt, et mõni ekstreemselt kohutav film võib olla niivõrd halb, et ta muutub heaks, s.t. vaadata on seda päris naljakas. Kui ei usu, siis alustada tasuks siit: IMDB Bottom 100. Kasvõi tõmba torrent ja vaata ära näiteks see: Santa Claus Conquers the Martians (1964) Ettevaatust: tekitab permanentse ajukahjustuse!

Aga kahjuks see nö "talgufilm" nii halb ei ole, et heaks muutuks. Ta on küll halb, väga halb, aga mitte jaburuse ega idee poolest, vaid lihtsalt tehtud on väga väga kehvalt. Ainus punkt tuleb nõia-kaardimoori maja Rube Goldberg ahelreaktsioon-doominoefekt eest - selle lavastaja - või kuidas te ütlete - maakondlik kreaator? on geenius!

Näitlejaid ma 0 skoori eest ei süüdistaski, kõige õudsem asi terve "filmi" jooksul on heli. Arvestades tiitrites ettelotud proffide nimekirja, imestan ma et selline saast üldse läbi läks. René Vilbre, Ilmar Raag, Jaak Kilmi, Arbo Tammiksaar ja Rasmus Merivoo. Häbi. Ma ei imesta, et Mikk Rand ei taha enam kunagi sellise asjaga tegemist teha.

Ja lõpuks. Mida kurat - terve loo siht, kurss, eesmärk ja peasüüdlane on ju Lenna. Mina olen muide suur Lenna fänn, või siis ka Epliku? - ütleme et Lenpliku, ei, tegelt ikka ka Lenna (ka EVEA ehkVanilla Ninja) ja Lenna osales filmis ainult täitsa lõpus umbes 31 sekundit ja ütles 2,5 lauset. Terve aasta lugesin uudistest, et Lenna Kuurmaast saab filminäitleja ja Lennast saab üks peaosatäitja ja Lenna osaleb uues Eesti mängufilmis jms valet. Pettus! Sohk! Punkt maha!
P.S. Ja üldse mulle hakkas nüüd Triinu rohkem meeldima.”

29.11.2011 00:58 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Eesti inimesed Täitsa lõpp arvustusi (review)Otsi Google abil: eesti inimesed täitsa lõpp (review)