5.2 5 hindajat

The Matrix Revolutions (2003)
Andy Wachowski, Larry Wachowski

Neo (Keanu Reeves), Morpheus (Laurence Fishburne), Trinity (Carrie-Anne Moss) ja Niobe (Jada Pinkett-Smith) valmistuvad viimseks võitluseks, et päästa Siion ja selle elanikud tapvate masinate käest. Kogu kaose keskel ootab oma võimalust agent Smith (Hugo Weaving), kelle põhieesmärgiks näib endiselt olevat Neo hävitamine. Kõigel, millel on algus, on ka lõpp. "Matrix: Revolutsioon" lõpetab fantastilise ulmetriloogia viimaste vabade inimeste võitlusest arvutite vastu. Eestikeelne pealkiri: Matrix: Revolutsioon. Lisas filmis6ber 16.02.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Sarja viimases osas oli allakäik juba pidurdamatu. Peale rohkete eriefektide pildis ja helis siit muud midagi huvitavat ei leia. Kogu filmi kestel käib sisuliselt sõda arvutite vastu ja seda ei ole huvitav väga pikalt vaadata. Eriefektide üledoos saabub varem kui filmi lõpp. Kahju küll.”

16.02.2012 11:33 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Andy Wachowski, Larry Wachowski The Matrix Revolutions (2003) arvustusi (review)Otsi Google abil: andy wachowski, larry wachowski the matrix revolutions (2003) (review)