7.3 8 hindajat

EA Sports Active 2
EA Sports

Fitness/treeningprogramm Xbox 360 Kinect, PS3 ja Wii-le. Lisas Yoda 21.01.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Olen Sports Active 2-ga nüüd kolm nädalat treeninud. Esimesel nädalal mõned korrad, kaks järgmist iga päev. Valisin hakatuseks keskmise raskusastmega 9-nädalase programmi, mis tähendab, et nädalsa peaks olema 4 treeningkorda, aga saab muidugi ka sagedamini ja just seda ma teengi.

Muidu mu füüsiline vorm suurem asi ei ole, joostes saab kiiresti võhm otsa, aga ülekaaluline ma ei ole. Seega, kui mäng püüab läbi treeneri hääle mind motiveerida veel kaloreid kaotama, ei ole see päris õige suund. Ah jaa, ma enne arvasin, et mu vormil pole suuremat häda midagi, aga eksisin, kui vaatasin, kui kergesti pulss üles läheb ja kui ruttu "enam ei jaksa".
Treening algab iga kord mõne soojendusharjutusega, edasi on põhitreening ja lõpetuseks taas venitused. Ühes treeningkorras on umbes 30 harjutust. Mõned korduvad, aga enamus on siiski erinevad ja seni paistab, et igal nädalal lisandub veel omakorda midagi uut.
Pakendis on mäng, pulsikell ja roheline eukalüptilõhnaline (mitte rõveda kummihaisuga) treeningkumm. On hämmastav kui palju harjutusi saab ära teha pelgalt oma keha ja selle kummiga...!

Probleeme, et sensor mu keha asendit õigesti ära ei tunne, on küll, aga mitte palju. Siiski ei saanud ta ühe harjutuse ajal midagi aru ja olin juba päris närvis, kui ei leidnud võimalust harjutus vahele jätta, mis tegelikult on väga lihtne. Harjutuse vahelejätmiseks tuleb puldil (mida muidu käes hoida pole vaja) vajutada "Start" ja valida sealt "Skip excercise". See tasub meelde jätta, võib vaja minna. Keerasin kohe alguses maha ka häälejuhtimise, sest lugesin enne mängi omandamist, et vahel tõlgendab sensor mängutreeneri sõnu ka mängija/treenija käsklustena ja tekitab segadust.

Harjutuste ajal võib kuulata kas mänguga kaasas olevat muusikat või enda MP3-sid, ainult lõpu venitusharjutused on taas rahuliku originaalmuusikaga.

Praegu muud meelde ei tule. Ma panen 7 punkti, aga pean seda parimaks treeningmänguks, mis on saada, nii et neid 7 punkti peab mõistma kõige paremas mõttes. On vigu jms, aga kui tõesti trenni tahad teha, siis see komplekt funksib küll. Peale treeningud jalad ikka vibavad all ja on tunne, et oled midagi tõsist ära teinud.”

22.02.2011 21:18 - karuelevant
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe EA Sports EA Sports Active 2 arvustusi (review)Otsi Google abil: ea sports ea sports active 2 (review)