5.9 12 hindajat

Dvigatel
http://technopolis.ee/teenused/teenused-tootajatele/restorandvigatel

Söögikoht Ülemiste City's Tallinnas, Lõõtsa 6 (A ja D sissepääs) Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
12.09.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Ohoo. Saared ja jogurtiletid läinud, koht näeb kohe palju loogilisem välja.

Viimati kui umbes eelmisel talvel Lõõtsa tänava sööklas söömas käisin, olid seal veel keset saali ümmargused bufee-letid; mul on selle kohaga ainult ebameeldivad mälestused. Külastajaid ei olnudki kunagi palju, aga toiduvalik oli suur ja halvasti paigutatud ja tänu sellele olid järjekorrad pikad ja aeglased ja ümmarguse leti ümber ei saanud õieti aru, kust järjekord algab või lõppeb ja kui lõpuks ühest letist sain sobiva lihatüki, teisest kartuli, kolmandast salati, siis veel kassasaba ja oligi toit juba külm. Nimeks oli sel kohal siis City Platz, need saared ja muu sisustuse sai see aga päranduseks veel varasemast Mercado restoranist. Mercado oli siis Imre Kose majandusbuumi-tipu-aegne projekt, tehtud lootuses, et kõik kohalikud kõrgepalgalised on meelsasti nõus pool teenitust lõunatamise ja gurmee peale kulutama. Ei olnud. Järgmisena katsetas Lauri Laubre City Platz’i nime all, aga järjest rohkem Ülemistes töötavaid inimesi hakkas mujal lõunatamas käima või üldse kodust kaasavõetud toitu sööma.

Restoran Dvigatel – bistroo

Kohalike üritajate asemel on nüüd operaatoriks maailma kontorirottide lõunasöögiekspert Sodexo ja muutused on ka silmaga näha. Esiteks on plats puhtaks löödud, vanast gurmee-teemast ei ole midagi alles. Kohe sissepääsu kõrval on Bistroo, kust tööinimene saab kiirelt söögi kätte. Valik ei püüa enam Lido’le sarnaneda, vaid on ainult 3 päevasööki, umbes et liha, kala ja taimetoit. Kõik bistroo toidud maksavad 4,45€ ja see sisaldab ka kartulit/riisi/tatart, kuid mitte salatit (50 senti), nii et viiekas läheb ikka ära. Võtsin põrsaribid BBQ kastmega ja praekartuliga. Maitses hästi.

Restoran Dvigatel – Põrsaribid BBQ kastmega ja praekartul ja salat

Saali teises otsas asuvad Grill ja Pasta&Pizza osakonnad ja pubi-stiilis kohvik, aga sinna ma ei jõudnud.
Istumiskohti on mitmeid erinevaid, väikseid laudu ja suuri laudu.

Restoran Dvigatel – lauad

Ja neid inimesi, kes laudadelt kandikuid ja nõusid ära nendele ratastega riiulitele viisid, ka ei ole enam. Ega ka neid ratastega riiuleid. Sest igaüks viib ise oma nõud ära ja enamgi veel. Saali Maksuameti-poolses otsas asub tõsine jäätmejaam, kus eraldi tuleb valada biojäätmed ja salvrätid ning sorteerida nõud. Kui toiduga mäkerdada ei meeldi, siis tasub taldrik tühjaks süüa.

Ise sööme, ise joome, ise nõud ka ära toome!

Aga samas saab ka tasuks kommi.

Restoran Dvigatel – viid nõud ära, saad tasuks kommi

Kokkuvõtteks: toidu saab kiirelt kätte, teenindus on meeldiv, koht viisakas. Tõenäoliselt käin edaspidi Ülemistes olles pigem Dvigatelis söömas kui R-kioskis.”

12.09.2014 13:55 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
14.09.2014 08:50 Nimetu
Päris hea kokkuvõte, et käid pigem Dvigatelis kui R-kioskis, kui koht saab 9 punkti sult. R-kiosk on ka 8-9 punkti kandis või? :)
15.09.2014 11:08 salalik
Hea arvustus. Peaks seal ka siis ära käima. Jäätmejaam on hea kino!
20.01.2015 00:28 Nimetu
R-Kioski hotdog on vägagi arvestatav söök, 9 kindlasti kui mitte täis 10 punkti.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://technopolis.ee/teenused/teenused-tootajatele/restorandvigatel Dvigatel arvustusi (review)Otsi Google abil: dvigatel (review)