8.1 22 hindajat

Vapiano
http://www.vapiano.ee

Itaalia toidu restoran.
Solaris, Estonia pst. 9.
Foorum, Hobujaama 10
Ülemiste keskus, Suur-Sõjamäe 4

Lisas Jones700 17.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olen oma elus näinud ikka igasugu asju, aga tänane lõuna oli ikka täielik üllatus.
Värskelt laienenud Ülemiste keskuses on kõrvuti mitu uut söögikohta, üks neist Vapiano, kuhu otsutasimegi sööma minna. Ega osanudki midagi valida, menüü soovitus oli Diavolo pizza. mis kõlas päris hästi - olen seda enne paaris kohas söönud, nii et suu õhetab. Tellisingi siis, lisaks veel sinihalitusjuustuga.

Pizza Diavolo Italia

9.90€”

26.06.2019 03:29 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Caesar'i salati on minu lemmikuid, seepärast olen seda proovinud ilmselt enamustes külastatud kohtades. Vapiano Caesarit proovisin, jäin seda söömas käima ja ei ole siiani kordagi pettuma pidanud. Asi on küll maitses, aga minu lemmik Caesar on just Vapianos - õige kaste, õige suurus, põhjendatud hind! Ja pastade kohta ka - värske oma silme all valminud pasta on ikka elamus! Nii silmale kui maitsele:)”

04.03.2015 19:20 - Marilyn Ivask
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga head road ja meeldiv teenindus”

05.03.2014 21:28 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Värske toit, tehakse kohe kohapeal valmis ja maitseb hästi. Hooajalised eriroad on ka väga asjakohased. Vahel on järjekorrad pisut liiga pikad, aga enamasti pole hullu. Pizza järjekorda sageli üldse pole, salati saab ka lihtsamalt kätte. Pasta sabad on pikemad.”

02.08.2013 14:25 - toller
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Toidud on head ja värsked, kuidas kohvi ei oska nad küll teha. Lausa arusaamatu, kuidas Itaalia restoran, mis pakub Illy kohvi, ei oska seda õigesti teha. Masinad ilmselt valesti timmitud, ega seal mingit käsitsitegemist nagunii pole.”

03.10.2011 15:52 - winkwonk
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Mulle eriti ei maitse nende toidud. Pasta on liiga al dentne ja pitsad kah pole suurem asi. Ainuke toit, mis meeldib on mozzarella salat, aga juustu ja tomati kokkupanemisel ei saagi eriti midagi viltu minna. Käin seal siiski, sest väheseid kohti linnas, kus nii hea kohv (Illy)”

18.02.2011 16:43 - crep suzet
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Sobiv koht lõunastamiseks kesklinnas. Toit valmib kiiresti ja otse oma silmade all, järjekorrad on küll vahel natuke närvi ajavalt venivad. Toitude valik ja maitse on hea. Pastat toodetakse kohapeal ise, värsket pastat saab ka eraldi kaasa osta ja siis kodus keeta. Pitsad on ka väga head.
All korrusel on veel eraldi kohviku osa, kuigi ka ülevalt saab kohvi ja magustoitu. All istuda on aga rahulikum, rahvast vähem. Piima/koore põhjal valmistatud magustoitude valik on üsna lai, lisaks tegijale death-by-the-chocolate koogile. ”

17.02.2011 22:05 - Jones700
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.vapiano.ee Vapiano arvustusi (review)Otsi Google abil: vapiano (review)