9.0 10 hindajat

First Strike (COD: Black Ops map pack) (Xbox 360)
Activision

4 multiplayer lisakaarti (Berlin Wall, Discovery, Kowloon, Stadium) + 1 zombie kaart (Ascension) Call of Duty: Black Ops mängule. Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
08.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ootasin seda map packi kaua ja kannatamatult nagu väike laps sünnipäeva ja ütlen kohe ära et jäin väga rahule. Ei mäletagi, et kunagi varem oleks tundmatul kaardil olnud kohe algusest peale nii hea mängida, kõik neli kaarti on hästi läbi mõeldud ja jäävad hästi meelde.

Kowloon on nagu taru või labürint, lageda maa peal jooksmise/hiilimise asemel saab mööda katuseid ja treppe liikuda pigem üles tipu poole ja nii tekib palju nurgataguseid, kus ülemiste ja alumiste vahel madinaks läheb. Muidugi igale katusele viib mitu erinevat teed, läbi majade või mööda mingeid seinaääri, nii et kättemaksuks palju võimalusi. Hetkel minu lemmik.

Stadium nagu nimigi ütleb, on staadion, õigemini see ala, mis jääb väljapoole staadionit, palju sissepääse ja teise korruse kõrguselt hea vaade alltoimuvale. Kuna suht väike ala, siis käib kõva andmine.

Berlin Wall on uutest kõige vähem huvitav, vähemalt esialgu tundub nii, tavaline linnalevel. Võibolla ma pole veel häid kohti avastanud.

Discovery on väga ilus talvekas, taevas virmalised ja ümberringi lumised mäed. Minu teine lemmik. Kuna palju kitsaid käike, siis lihtne granaadiheitjaga multikille teha. Samas, kuna üle terve leveli on hea vaade, siis ideaalne snaipritele, nii et väike ettevaatus ei tee paha :)”

08.02.2011 12:19 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +4   -0
Kommentaarid:
08.02.2011 13:35 xormorph
a kuidas sa selle endale said sikutada?? mul kirjutab "This item isn't available in your current location".
08.02.2011 22:19 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Nii ütleb siis, kui sa ei ole XBox Live'i sisse loginud sama riigi IP-aadressiga, kuhu su XBox Live kasutaja on regatud. Noh nagu me kõik siin Eestis, Eestit ju Microsofti jaoks ei eksisteeri :)

Õnneks saab IP-aadressi edukalt võltsida, Google aitab sind siinkohal kindlasti, võlusõnaks on PPTP VPN.

Mina kasutan näiteks https://www.onebuckvpn.com UK serverit. Ei ole kõige odavam ($15 kuus), aga äratas usaldust sellega, et lubas maksmiseks kasutada Google Checkouti. Mulle on jäänud mulje, et Google ei seo ennast mingite kahtlaste ettevõtmistega. Olen muidu näinud ka oluliselt odavamaid pakkumisi, näiteks 5$ kuus. Varem kasutasin secureneticsi teenust, aga sellel ei ole enam UK serverit. Et UK server on kadunud, märkasin muidugi alles pärast kuutasu maksmist ja raha loomulikult tagasi ei saa, nii et nägemist, 9,49$.
Xbox kasutaja on mul regatud Soome postiaadressiga, aga ühtegi Soome VPN teenusepakkujat pole ma leidnud ja UK õnneks toimib. Samas DE, NL, US ja CA ei toimi. Muid ei ole katsetanud.

Kasutamine on üldiselt lihtne, iga sellise teenuse pakkuja lehel peaks olema ka põhjalikud õpetused, kuidas VPN ühendust teha, näiteks https://www.onebuckvpn.com/setup. VPN ühenduse jagamiseks Xboxile läheb põhiliselt vaja läpakat ja võrgukaablit, läpakas istub siis koduses wifi võrgus ja XBox360 omakorda võrgukaabliga läpaka võrgupesas. Läpaka wifi kaudu tehtud VPN ühendust saab siis jagada läpaka LAN pesa kaudu ja nii jääbki XBox uskuma, et asub parajasti USAs või UKs või kus iganes vaja on - kus su Xbox Live kasutaja "elab".

Ahjaa, väike vihje - IP aadressi kontrollib Microsoft tegelikult ainult 2 korda: kõigepealt kaartide ostmise hetkel ja teist korda siis, kui download lõpetatud, nii et allalaadimise kiiruse huvides tasub peale alustamist, näiteks 2% juures Xbox jälle koduvõrku ühendada, sest VPN ühendus on neetult aeglane - kui Elion ADSL kiirus on näiteks 12 Mbps, siis VPN võib vabalt olla 0,5-1 Mbps, kui sedagi. Mängida niisiis selle abil ei saa, kõlbab ainult IP kontrolli lollitamiseks. Ilma VPN ühenduseta katkeb download 99% juures, siis tuleks jälle võrgujuhe pista läpakasse ja allalaadimine lõpetada. Lihtne, eks :)
09.02.2011 10:15 xormorph
Tänud! :)))
09.02.2011 16:06 hyper
Täitsa toimib! tänks!
11.02.2011 10:35 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

NB! Ärge unustage siis peale kaartide tõmbamist VPN tellimus ära lõpetada, muidu nad iga kuu esitavad 15$ arve.
12.02.2011 10:35 Peep Bergmann
"... ühtegi Soome VPN teenusepakkujat pole ma leidnud" - suvaline Wippies wifivõrk "viib" su Soome.
15.02.2011 10:41 Vell0
töötava wippies võrgu levialas elava sõbra leidmine on ikka täiega juhuse asi, http://www.wippies.ee/map.phtml . ega ju ei võta xboxi ja telekat selga või autosse :PPPP
keegi vpn-i kahe peale või mitme peale ei taha teha?
16.02.2011 11:08 Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.

Kuna mul map pack tõmmatud ja ise rohkem ei kasuta, võin sulle oma paroolid anda. Märtsi alguseni peaks kehtima. Kirjuta keskminevalija@hot.ee.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Activision First Strike (COD: Black Ops map pack) (Xbox 360) arvustusi (review)Otsi Google abil: activision first strike (cod: black ops map pack) (xbox 360) (review)