7.6 10 hindajat

The Dark Knight Rises (2012)
Christopher Nolan

Terroristliku jõugu liider Bane saabub kaheksa aastat pärast „Pimeduse rüütli“ sündmusi Gotham Citysse, mis paneb politseijõud viimase piirini proovile. Linna kunagine kangelane Batman on sunnitud pärast Harvey Denti tegude eest maksmist taas endast märku andma. Eestikeelne pealkiri: Pimeduse rüütli taastulek. Lisas filmis6ber 04.08.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Koomiksitel põhinevad põnevikud on mulle alati meeldinud. See ebareaalsus ja kangelaste olemasolu muudavad ka keskmise filmi palju ägedamaks.
Bane'i hääl oli... omapäraselt kähe. Eelnevalt oldi Bane'i karakter nii üleshaibitud, et tegelikult polnud ta nii eriline midagi. Lihtsalt oma käskijannasse kiindunud.
Politsei on taolistes filmides eranditult lambakari, ju sellepärast kangelased appi tulevadki.
Aga üldiselt hea meelelahutus, koomiskitele omaselt lihtsa süžeega, aga nauditav.”

06.09.2012 21:12 - Lourdes
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Ootasin ja lootsin eelmistele filmidele sarnast taset, kuid kahjuks pidin tsipa pettuma. Film oli vinge ja äge, jah, aga mitte eelnevalt püstitatud tasemel. Pea kolme tunnine pikkus ei häirinud, igav ei hakanud kordagi ning soundtrack oli võimas. Kohe panin tähele, et filmi ülesehitus oli kuidagi ebalev. Hüppas ühest kohast teise, vaheldusid erinevaid emotsoonid ilma sujuva üleminekuta. Puudu jäi pingelisusest, mis näiteks filmi nr 2 puhul sundis mind vaatama toimunut läbi sõrmede.

Bane jäi veidi tühjaks tegelaseks. Kõik eeldused olid juskui loodud, oleks tahtnud teda rohkem tundma õppida. Lõppu jäetud twist pigem vähendas tema väärtust minu silmis. Piltide ja trailer'ite põhjal olin valmis enamaks... Tom Hardy oli muidu suurepärane. Kui poleks tema nime näinud, ei oleks osanud arvata, et tegelast mängib just Hardy. Arvatavasti jäi mind segama hääl, see tundus liiga moonutatud. Bane'i ütlemised olid väga head ning tsiteerimist väärt, kuid hääl takistas mul neid tõsiselt võtmast.

Positiivselt üllatas Hathaway, ma tõsiselt kartsin, et kõik temaga seonduvad stseenid on rikutud. Tal polnud teab mis palju ekraaniaega, kuid suutis püsida huvitava ning ootamatuna. Alfred oli armas, temale sai ka kaasa elatud. Võib-olla tundus see ainult mulle, aga Bruce nägi filmis välja kohe eriti väsinud ja räsitud olemisega. Ma ei mõtle ainult filmi algust või tema taastumisaega. Viimase kohta on muidugi omad nitpick'id. Blake meeldis samuti, ainult et tema otsus ametist loobumiseks oleks võinud tulla šokeerivamate sündmuste tulemusena.”

02.09.2012 19:58 - Egle01
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Sattusin "Pimeduse rüütli taastulekut" vaatama just sellisel ajal, et film suutis jätta väga hea mulje. See tähendab seda, et ma ei tabanud ära, kes on tegelikult pahalane. Õnneks Robini tundsin ära.

Filmi lõpp meeldis - kui oli juba tunne, et no nüüd küll lõpeb ära, siis tuli aga uus pööre ja sündmusteahel jätkus.
Film ise jättis väga suurejoonelise mulje, lugu oli huvitav ning kaasaelamisega polnud raskusi.

Filmis olevad lembusstseenid tundusid (Selinaga) küll sobimatud ja lihtsalt teatud vaatajatele meeleheaks tehtud olevat. Aga elasin üle.

Aa, ja "Tähevärava" sõpru peaks rõõmustama Christopher Judge'i lühike ekraanilolek (jee!).”

02.09.2012 18:56 - Wisegirl
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Batmani triloogia viimane film oli kahjuks pettumus mitmes plaanis. Oma eelkäija tugevale sooritusele jääb kõik selles alla ning sisukust eriti ei ole.”

28.08.2012 10:14 - zoidberg
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“"Pimeduse rüütli taastulek" on põnev ja pingeline linateos. Kvaliteeti on tunda igas kaadris, ehkki 2h ja 45 min põnevust üleval hoida on selle filmi jaoks pisut liiga ambitsioonikas plaan. Tegemist on suurepärase filmiga, aga eelmise osa tasemele see päriselt ei küündi. Muidugi, eelmise osa Jokker (Heath Ledger) oli juba iseenesest nii kõva, et vedas kogu filmi tippu.
Jääb üle vaid kurvastada, et Christopher Nolan triloogia sellega lõpeb, samas jääb lootus, et Nolan võtab ette mõne uue seeria.”

04.08.2012 13:27 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +3   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Christopher Nolan The Dark Knight Rises (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: christopher nolan the dark knight rises (2012) (review)