7.1 7 hindajat

Interstellar (2014)
Christopher Nolan

Inceptionsi, Memento ja Dark Knighti triloogia lavastaja uus ulmefilm. Maavarad kahanevad, kliimamuutused ja põud on järsult vähendanud saagikust ning elu maal tundub hakkavat vaikselt lõpule jõudma. Kui avastatakse kosmoses olev ussiauk, valmistatakse ette teadlaste meeskond kelle ülesandeks on leida uus, elu kandev planeet, et päästa inimkond hukust. Peaosas eelmisel aastal parima meesosatäitja Oscari pälvinud Matthew McConaughey. Teistes osades Michael Caine, Anne Hathaway (The Dark Knight Rises) ja Jessica Chastain (Zero Dark Thirty). Eestikeelne pealkiri: Tähtedevaheline

Lisas Kaupo Liiv
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
13.12.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Filmis näidati väga täpselt ära praegu teadaolevad füüsikaseadused. Selle osi võiks vabalt kasvõi kooliski näitematerjalina kasutada, vähemalt lisaks see nürile valemite jahvatamisele veidi põnevust juurde.”

24.09.2015 11:39 - PaulaLaht
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Njaa, see oli üks päris omamoodi film. Algul ei saa tükk aega aru, mis toimub ja siis edasi saab küll aru, aga ei suuda uskuda. :) Midagi otseselt väga põnevat ei juhtugi, mingeid tulnukaid pole ja on ainult üks tagasihoidlik kaklusstseen. Seega on tegemist draamaga, filosoofilise looga.
Näitlejate plejaad on muljetavaldav, aga minu lemmik oli hoopis robot, mille disain on üsna haige ja mille huumorimeel selline, et ainsad naljakohad olidki temaga seoses.
Aga film on pikk. Ligi 3 h. Võiks rahulikult 40 min lühem olla, kohati venib.
Tõsiselt raske on sellist filmi arvustada. Tahaks öelda, et hullult kõval tasemel film ja natuke jama ühekorraga :P”

25.03.2015 20:43 - loru
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Неа fil m”

11.02.2015 23:05 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Jube igav,absurdne. Ei jõudnud lõppu ära oodata. Sellist saasta on raske kommenteerida.”

09.02.2015 19:38 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Christopher Nolan Interstellar (2014) arvustusi (review)Otsi Google abil: christopher nolan interstellar (2014) (review)