9.8 32 hindajat

Inception (2010)
Christopher Nolan

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) on vilunud kurjategija, kes varastab väärtuslikke saladusi sügavalt alateadvusest magamise ajal, mil inimese meeled on kõige haavatavamad. Cobbi oskused on teinud temast hinnatud spetsialisti kaasaegse tööstusspionaazhi vallas. Samas on see töö teinud temast rahvusvaheliselt tagaotsitava põgeniku, kes on kaotanud kõik, mis talle kallis oli. Nüüd pakutakse mehele aga võimalust lunatuseks. Viimane tööots võib anda talle tagasi tema elu, kuid selle saavutamiseks peab ta saama hakkama võimatuga – algusega. Järjekordse röövi asemel peab Cobb oma spetsialistide tiimiga tegema midagi vastupidist. Nende ülesandeks pole mitte idee varastamine, vaid uue istutamine. Kui neid saadab edu, on see ideaalne kuritegu. Eestikeelne pealkiri: Algus. Pikkus: 2h 28 min. Lisas filmis6ber 27.07.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Pole aastaid olnud nii, et tulen kinost välja nagu 12 aastane poisike, kes tahaks sõpradega end pooleks muljetada. Üllatavalt hea film, kus oli uudne ja väga professionaalne plot, jumalik Nolani nägemus, sümpaatne ja samas fenomenaalne lavastus ning kõrgetasemeline,usutav ja inimlik näitlejate töö. Üks viimaste aastate paremaid filme, mis seob Sci-Fi ja Actioni žanrid täiesti unikaalsel viisil.”

26.04.2011 11:39 - Kali Briis
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Lugesin kuskilt tutvustust, et tegemist on keerulise filmiga ja tahab meeletut süvenemist vms. Ei olnud midagi hullu, minu meelest väga selge lugu ja huvitav ka. Vahel olid imelikud loogikavead, aga kui ma järele mõtlesin, siis ilma nendeta oleks film rohkem kaotanud kui võitnud, sest mingi nali või lahe koht oleks ära jäänud vms.”

04.03.2011 10:25 - Tnko
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kõva film! Keerab pildi ikka päris pea peale nii et filmiga sammu pidada pole just kõige kergem. Uni on unes, mis on omakorda unes.”

29.07.2010 13:01 - Zombie
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Uus Matrix on sündinud. Oma fantaasiamaailmalt Matrixi ideele väga lähedane, on see ometi mingil määral vähem ulmeline, jätab vähemalt sellise tunde. Ometi sünnib selles filmis väga veidraid asju, mis on kahtlemata väärt nägemist.
Rollidesse on valitud peaaegu eranditult tõelised tähed ja mitte ainult kuulsuse poolest, vaid ikka seetõttu, et nad ka oma osad suurepäraselt välja mängivad.
Film oli tempokas ja põnev algusest peale ja pidas end lõpuni välja. Aeg möödus kinosaalis kiiresti.
Lõpupuändina ootasin midagi suuremat, aga kuna vahepeal oli tunne, et see jääb üldse tulemata olin pakutuga rahul.
Väga hea film. Vaataks kunagi hea meelega uuesti.”

27.07.2010 18:00 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Christopher Nolan Inception (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: christopher nolan inception (2010) (review)