6.8 4 hindajat

Dr. Seuss' The Lorax (2012)
Chris Renaud

"Looraks" jutustab ühest ettevõtlikust 12-aastasest poisist, kes saab ühel päeval teada, et tema unistuste tüdruku südame võitmiseks on vaja leida.. ehtne puu. Ülesande muudab raskeks tõsiasi, et ühtegi puud pole enam alles ning terves linnas on kõik puud ja taimed plastikust ning täispuhutavad! Ehtsa, elava ja lõhnava puu leidmiseks peab poiss tutvuma muinasjutukangelaseks peetava Looraksiga. See on tohutusuurte vuntsidega pisikest kasvu ja pahur olevus, kel on tegelikult hea süda ja kes võitleb kõigest jõust selle eest, et tema maailm rumalate looduse hävitajate poolt lõplikult rikutud ei saaks. Eestikeelne pealkiri: Looraks. Lisas oxford 13.03.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Ühest korrast vaatamisest piisab. Filmi mõte muidugi iseenesest on hea, et elusloodust tuleb säilitada. Nii imelik oli vaadata kuidas terve linn oli plastmassi täis. Ja kui see poiss linnast välja sõitis, siis ega seal parem olukord ei olnud - nagu maha jäetud suur ja kõle prügimägi. Ja muidugi kahju, et tollel kutil kes kõik elusad puud raha nimel maatasa tegi, võttis nii kaua aega arusaamiseks mis ta valesti oli teinud. Aga need kaadrid mulle meeldisid kus näitas imelist muinasjutumaad ja loomi kes seal elasid ja kui tore neil seal oli. Aga need puud oleks võind ikka rohkem elusate puude moodi välja näha.”

29.06.2012 14:29 - Sirve Luist
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Armas animafilmike, aga nõudlikum vaataja, kes ootab nö Shreki või Nemo taset, peab Looraksis kahjuks pettuma.”

13.03.2012 09:51 - oxford
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Chris Renaud Dr. Seuss' The Lorax (2012) arvustusi (review)Otsi Google abil: chris renaud dr. seuss' the lorax (2012) (review)