9.2 9 hindajat

Frozen (2013)
Chris Buck, Jennifer Lee

Kuldgloobuse võitja! PARIM ANIMAFILM 2 Oscari nominatsiooni! PARIM ANIMAFILM PARIM FILMILAUL LUMEKUNINGANNA ja IGAVENE TALV on Disney stuudio uus humoorikas animaseiklus, mis on ammutanud inspiratsiooni Hans Christian Anderseni igihaljast muinasjutust. NB! Filmi ees näitame 6-minutilist lustakat lühianimatsiooni „Get a Horse“, mille peaosas legendaarne Miki-Hiir. Film kandideerib parima lühianimatsiooni Oscarile! Loo peategelaseks on kartmatu optimist Anna, kes asub raskele teekonnale, abiks tahumatu mägilane Kristoff ning tolle ustav põhjapõder Sven. Anna eesmärgiks on otsida üles oma õde Elsa, kelle jäine võlujõud hoiab kogu Arendelli kuningriiki igavese talve vangistuses. Kõrgel mägedes võitlevad Anna ja Kristoff tuiskude, laviinide ja lõikava pakasega ning kohtavad müstilisi trolle ja naljakat lumemeest nimega Olaf. Seejuures ei unusta nad hetkekski, et kogu lumme mattunud kuningriigi saatus on nende kätes. Disney animatsioonistuudios valminud uues koguperefilmis annavad tegelastele eestikeelsed hääled teiste seas Hele Kõrve, Kaspar Velberg, Karol Kuntsel, Hanna-Liina Võsa, Andero Ermel, Margus Tabor, Tiit Sukk, Jaan Rekkor, Tanel Saar, Kaire Vilgats, Allan Kress, Madli Krõõt Maaste, Hanna-Liisa Peenmaa, Krista Lensin, Ott Kartau, Mait Malmsten ja paljud teised. Filmi eestikeelne dublaaž sündis helistuudios Orbital Vox. Dublaažirežissöör Margo Teder, laulude juhendaja Kaire Vilgats, dublaažiprodutsent Jette Aus, tõlkija Timo Diener, laulusõnade tõlkijad Aapo Ilves ja Vahur Afanasjev. Eestikeelne pealkiri: Lumekuninganna ja igavene talv Lisas sipsik 03.02.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Hea animafilm kogu perele. Väga väikeste jaoks on seal paar peaaegu hirmutavat kohta, aga enamusele lastele siiski sobib hästi ning samuti täiskasvanutele. See on ilusa jäämaailmaga ja toredate karakteritega film. Vahepeal lauldakse, enamasti räägitakse, vahepeal on natuke põnevust, aga enamasti on lihtsalt armas. Lumememme karakter on lemmik (kergelt nagu Shreki eesel).”

13.12.2014 22:36 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Chris Buck, Jennifer Lee Frozen (2013) arvustusi (review)Otsi Google abil: chris buck, jennifer lee frozen (2013) (review)