8.9 18 hindajat

Britton BC-228

Digitaalne 2 sageduse ja 136 kanaliga beebimonitor; taustavalgusega LCD ekraan nii saatjal kui vastuvõtjal; saatja temperatuuri näidik nii saatjal kui vastuvõtjal; valgussignaal + vibratsioon häire korral; häire saatja signaali kadumise korral; häire saatja kaugenemisel vastuvõtjast; Lisas MIB 09.04.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Mina sattusin Brittoni beebimonitorile juhuslikult. Olime juba funktsioonide järgi välja valinud Padwico 938 beebimonitori, aga enne ostmist tegin natuke internetiuuringut ja täpselt samasugused ja täpselt samade funktsioonidega on ka Britton BC-228 beebimonitor. Kuid poole odavam (Padwico 938 149€, Britton BC-228 76€).

Mis mulle meeldib:
Väga tundlik beebimonitor. Vastuvõtja taustavalgus läheb põlema juba väiksemagi sahina peale ja jõuan lapseni palju enne ärkamist, kui alles vehib peaga.
On mõnusa suurusega, mahub alati lapse pea juurde ära, ka vankrikorvi vm kitsastesse tingimustesse.
Vastuvõtja saab panna laua peale püsti seisma, nii on ekraan alati näha. Kui laps juba häält teeb, süttivad ka punased tuled.
Ekraanil on näha temperatuur lapse juures. Vastuvõtjale saab programmeerida häiresignaali, kui temperatuur läheb kas liiga kuumaks või liiga külmaks.
Vastuvõtjal on vibra-alarm ja vööklamber, mugav kaasas kanda, kui on vaja ringi liikuda. Ka saatjal on vööklamber, sellele ei ole veel rakendust leidnud.
Akud kestavad umbes nädal aega, kui iga päev kasutada 4-5 tundi, väikseima levikaugusega.

Mis mulle ei meeldi:
Kui lapse juures beebimonitor sisse lülitada, siis teeb piuksu. Milleks see küll vajalik on?
Lapse monitor läheb laadimise ajal kuumaks ja siis näitab mingeid ulmekraade. Kui monitor laadijast välja võtta, läheb ikkagi tund aega enne kui temperatuuri uskuma võib hakata.
Vastuvõtja annab piiksumisega lapse monitori akude tühjusest teada ka siis kui monitor on juba pandud laadijasse ja tühjaks saamine teda ei ohusta.

Mis võiks olla:
Õudselt lahe oleks kui vastuvõtjal oleks mingi nupp, mille peale lapse monitor teeks piiksu või mängiks mingi meloodia. Nimelt vastuvõtja on meil alati elutoas laua peal laadijas. Lapse monitor aga võib olla nii vankris, vannitoas, voodis või mujal. Päris tihti läheb tükk aega enne kui üles leian.

Kokkuvõtteks olen Britton BC-228 beebimonitoriga rahul, see on tõesti hea ja seda on mõnus kasutada. Paar pisiviga ei tähenda midagi, ma täiega soovitan Brittonit.”

19.07.2012 22:57 - zKertuz
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Britton BC-228 arvustusi (review)Otsi Google abil: britton bc-228 (review)