9.1 22 hindajat

Britton BC-228

Digitaalne 2 sageduse ja 136 kanaliga beebimonitor; taustavalgusega LCD ekraan nii saatjal kui vastuvõtjal; saatja temperatuuri näidik nii saatjal kui vastuvõtjal; valgussignaal + vibratsioon häire korral; häire saatja signaali kadumise korral; häire saatja kaugenemisel vastuvõtjast; Lisas MIB 09.04.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Brittoni omad on piisavad, kuid minul olid tavalised raadiosaatjad. Ajasid asjad ära, kuid nad tegid lärmi ja sahisesid, täpselt nagu kirjutatakse beebimonitor.ee lehel. Kõik need monitorid kipuvad olema niiöelda vanakooli omad. Aga meie perre sündis ka teine laps ja kokku oleme monitore kasutanud koguni 7 aastat - reisil ja kodus, külas jne.”

20.04.2018 11:03 - miiaviir
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Mina sattusin Brittoni beebimonitorile juhuslikult. Olime juba funktsioonide järgi välja valinud Padwico 938 beebimonitori, aga enne ostmist tegin natuke internetiuuringut ja täpselt samasugused ja täpselt samade funktsioonidega on ka Britton BC-228 beebimonitor. Kuid poole odavam (Padwico 938 149€, Britton BC-228 76€).

Mis mulle meeldib:
Väga tundlik beebimonitor. Vastuvõtja taustavalgus läheb põlema juba väiksemagi sahina peale ja jõuan lapseni palju enne ärkamist, kui alles vehib peaga.
On mõnusa suurusega, mahub alati lapse pea juurde ära, ka vankrikorvi vm kitsastesse tingimustesse.
Vastuvõtja saab panna laua peale püsti seisma, nii on ekraan alati näha. Kui laps juba häält teeb, süttivad ka punased tuled.
Ekraanil on näha temperatuur lapse juures. Vastuvõtjale saab programmeerida häiresignaali, kui temperatuur läheb kas liiga kuumaks või liiga külmaks.
Vastuvõtjal on vibra-alarm ja vööklamber, mugav kaasas kanda, kui on vaja ringi liikuda. Ka saatjal on vööklamber, sellele ei ole veel rakendust leidnud.
Akud kestavad umbes nädal aega, kui iga päev kasutada 4-5 tundi, väikseima levikaugusega.

Mis mulle ei meeldi:
Kui lapse juures beebimonitor sisse lülitada, siis teeb piuksu. Milleks see küll vajalik on?
Lapse monitor läheb laadimise ajal kuumaks ja siis näitab mingeid ulmekraade. Kui monitor laadijast välja võtta, läheb ikkagi tund aega enne kui temperatuuri uskuma võib hakata.
Vastuvõtja annab piiksumisega lapse monitori akude tühjusest teada ka siis kui monitor on juba pandud laadijasse ja tühjaks saamine teda ei ohusta.

Mis võiks olla:
Õudselt lahe oleks kui vastuvõtjal oleks mingi nupp, mille peale lapse monitor teeks piiksu või mängiks mingi meloodia. Nimelt vastuvõtja on meil alati elutoas laua peal laadijas. Lapse monitor aga võib olla nii vankris, vannitoas, voodis või mujal. Päris tihti läheb tükk aega enne kui üles leian.

Kokkuvõtteks olen Britton BC-228 beebimonitoriga rahul, see on tõesti hea ja seda on mõnus kasutada. Paar pisiviga ei tähenda midagi, ma täiega soovitan Brittonit.”

19.07.2012 22:57 - zKertuz
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Olen Britton BC 228 beebimonitori kasutanud juba üle 4 kuu ja ei ole ühtegi etteheidet - väga hea beebimonitor! Saab lihtsalt ka kaasa võtta kui kuskile sõitmist on!”

20.06.2012 00:25 - siccu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
20.06.2012 20:47 Nimetu
Laadimisalused on neil küll kehvad, vahel paned omast arust ilusti aluse peale aga tegelikult laadima ei hakkagi.
20.11.2012 20:56 siccu
Nüüd meil juhtus nii, et lapse-poolne monitor ühel päeval enam ei töödanud. Õnneks garantii veel kehtis ja vahetusse läks laadimisalus.

“Väga normaalse hinnaga väikesed ja kerged beebimonitorid. Kui beebikaamerat ja hingamiskontrolli ei vaja, siis on küll Britton BC-228 parim valik.
Väga kasulik on emmepoolse osa vibratsiooni- ja valgusmärguanne, näiteks tolmuimejaga tuba koristades või kasvõi duši all ei pruugi häält kuulda, isegi kui see on kõige valjema peale reguleeritud.
Kuigi juhendis oli kirjas, et kanalite segamine ja pealtkuulamine on välistatud, olen kaks korda kuulnud enda vastuvõtjast võõrast nuttu ja hääli. Peale kanali vahetamist see lõppes. Poest ostes oli kanaliks 2-18 ja seda me ei vahetanud kohe ära, ilmselt keegi ei vaheta.”

06.05.2012 00:31 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Ostsime pärast pikka valimist ka need britton bc-228 beebimonitorid ja seni täitsa rahul. Meeldib, et on kerged ja väikesed ja kasutamine on väga lihtne, ka aku peab kaua vastu.
Ainus asi mis häirib on see, et lapse juurde käiv saatja sisselülitamisel teeb piiksu. Kui laps magab, siis see pole üldse hea.
Laadimise jaoks on saatjal ja vastuvõtjal eraldi alused, mis on täiesti teise kujuga, nii et saatjat näiteks vastuvõtja laadjasse ei saa pista. Laadija on muidu väga kiire, umbes 10 minutiga isegi juba saab aku täis.
Kui saatja aku on tühjaks saamas, siis sellest annab vastuvõtja piiksumisega märku.
Temperatuuri näidik on väga aeglase uuenemisega, näiteks kui õue viia, siis näitab veel kaua aega üle 20 kraadi ja siis aegamööda hakkab vähenema.”

19.04.2012 15:15 - karinX
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Britton BC-228 arvustusi (review)Otsi Google abil: britton bc-228 (review)