7.8 9 hindajat

Asus Google Nexus 7 (2013)

7" LED IPS 1920x1200 resolutsiooniga läikiva ekraaniga Android 4.3 tahvelarvuti. Neljatuumaline 1,5 GHz Snapdragon S4Pro protsessor. 2 GB DDR III mälu. 16 GB põhimälu. Adreno 320 graafikakaart. A-GPS, Google Maps. USB 2.0, WiFi. Esikaamera 1,2 Mpx, tagakaamera 5 Mpx. Lisas Hossein 04.09.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Võrreldes varasema Google Nexus 7 tahvelarvutiga on siin edasiminekut tunda igal sammul. Ekraan on nüüd väga hea ning kuna see tahvelarvuti on nii kerge ja piisavalt väike, pole mingit probleemi seda ühe käega hoida. See teeb eriti mugavaks pikemad lugemissessioonid, ükskõik kas lugedes raamatut või blogisid või uudised. Protsessor on hiire nagu õlitatud välk ja peale mõne tarkvaralise veidruse jookseb kõik väga sujuvalt.

Endiselt on Androidi tahvelarvutite probleemiks muidugi see rakenduste vaegus. Sellele suurele ekraanile optimeeritud rakendusi just ülearu palju ei ole, mis tähendab, et tuleb leppida suureks venitatud mobiiliäppidega. Kui Android mobiilidele on saavutanud parima ea, olles läbi põdenud kõik lastehaigused, siis ei ole Google tahvlitele veel piisavalt armastust üles näidanud ning endiselt on ka opsüsteemi siseseid kummalisusi tahvelarvutitel tunda.

Norimisruumi jääb ka kaamerate suunas, mis saaks olla vähema müraga, aga harjumise asi. Pealegi on Nexus 7 hind lihtsalt nii hea, et norida oleks patt.

Nexus 7 seis paistab 2013 aastal olevat selline, et ehkki riistvara meeldib mulle kohati rohkemgi kui iPad minil, siis opsüsteemi ja äppide osas tahaks veidi optimeerimist veel näha. Ma arvan, et 2014 toob Google välja igas kategoorias parima tahvelarvuti ja selle aasta mudeli omanikele jääb lootus, et tarkvara on uuendatav, sest rakendused on ju nagunii. Selline kõva riistvara peab aga veel aastaid hästi vastu. Päris kindlasti on tegu aga hetkel parima Google Android opsüsteemiga tahvelarvutiga.”

04.09.2013 10:51 - Hossein
Hossein on seda arvustust muutnud: 04.09.2013 10:53
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Asus Google Nexus 7 (2013) arvustusi (review)Otsi Google abil: asus google nexus 7 (2013) (review)