8.7 6 hindajat

Apple iPhone 5C

4-tolline ekraan (1136x640). Kahetuumaline 1.3GHz A6 protsessor. 802.11a/b/g/n Wi-Fi. Bluetooth 4.0. 8 megapiksline kaamera (ƒ/2.4 ava, safiirkristallist kate) LED välk. Güroskoop, akseleromeeter, lähedussensor, hämarussensor. Nano-SIM pesa. Saadaval valge, roosa, kollase, sinise ja rohelisena. Lisas Veiderdaja 16.10.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“iPhone 5C on oma sisult tegelikult peaaegu sama, mis eelmise aasta iPhone 5 mudel, olulisem muudatus on hoopis see, et esiteks on see soodsam (kuigi mitte odav!) ja neid müüakse v-ä-r-v-i-l-i-s-t-e-n-a! Mina ostsin just iPhone 5C muide kolmel põhjusel.
- Minu meelest on värviline telefon ilusam ja kuna ma ümbriseid ei kasutaks nagunii, siis tahan, et telefon kohe veidi särtsakam oleks.
- Minu meelest olid viimased iPhone-d liiga kandilised ja istusid käes halvasti, klaas ja metall on muidu ilusad materjalid, aga need pole nii soojad ja sõbralikud nagu plastik.
- Hind meeldis ka rohkem kui iPhone 5S puhul.

See värvilisus ja isegi see tunne seda telefoni käes hoides meenutab Nokia Lumia sarja, aga no ma ei saaks küll Windowsiga hakkama telefonis. Proovisin poes ja.. mkm.

Need poindid tõin ma välja pingejärjekorras. Kui see maksaks sama palju kui iPhone 5S, siis läheks asi keeruliseks, sest ma vormina eelistan seda, aga muidugi tahaks ka sõrmejäljelugejat ja veel kiiremat protsessorit... Tegelikult on see selline marketingi värk, sest ega ma küll igapäevaselt seda kasutades (nüüdseks üle nädala) pole tundnud, et see kuidagi aeglane oleks. Samas oli mu eelmine telefon ka paras juust muidugi.. :P

Üks kõige olulisem asi mu jaoks on see, et saaksin seebika asemel telefoniga fotosid teha. iPhone 5C teeb küll ilusaid pilte ja selle tõttu on veel eriti hea meel, et ekraan nii hea on.

iOSiga olen väga rahul, see on lihtne kasutada ja kõik on loogiline isegi kui enne nutitelefoni pole olnud.”

16.10.2013 17:49 - Veiderdaja
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Apple iPhone 5C arvustusi (review)Otsi Google abil: apple iphone 5c (review)