8.3 11 hindajat

Apple iPad Air

9.7-tollise diagonaaliga LED-taustavalgustusega IPS MultiTouch ekraan. Resulutsioon 2048x1536. PPI 264. 64-bitine A7 protsessor ja M7 kaasprotsessor. Saadaval 16 GB, 32 GB, 64 GB ja 128 GB mudelid halli (Space Gray) ja hõbedasena (Silver). Olemas Wifi ja Wifi+LTE mudelid. Wi-Fi (802.11a/b/g/n); kahekanaline (2.4GHz ja 5GHz) ning MIMO. Bluetooth 4.0. Esikaamera 720p (1,2 MP sensor), tagakaamera 1080p (5 MP sensor), ava ƒ/2.4. Sisseehitatud stereokõlarid ja stereomikrofonid. Kolmesuunaline güroskoop. Aktseleromeeter. Valgussensor. Lightning pesa laadimiseks ja andmevahetuseks. Lisas Halgur
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
08.11.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kõike, mida saab võrrelda, saab võrrelda vaid muuga, mida turul pakutakse ja antud ajahetkel ei ole minu meelest paremat tahvelarvutit kui iPad Air. Mõnigi võib öelda, et parim on iPad Mini ja see ei oleks vale, sest siin loeb puhtalt see, kuidas ja milleks iPadi kasutada. Muidugi võib öelda ka, et parim on Nexus 7 või Kindle Fire HD ja ka nemad ei eksiks, sest igasugune hindamine on mingil määral ka subjektiivne. Aga iPad Air on minu jaoks mitmetel põhjustel just see õige.
Mulle sobib iPad Airi suurus, sest kasutan seda ka mängimiseks, samuti filmide vaatamiseks ja iPad Mini või Nexus 7 jääb selleks lihtsalt väikseks. Tõsi, ehkki iPad Air on õhem ja kergem kui iPad iial varem, seda ühe käega siiski ei hoia, vähemalt mitte pikalt, et näiteks lugeda. Aga kuna mina ei armastagi ei raamatut ega tahvelarvutit käes püsti hoida, vaid panen selle kas lauale, põlvedele või padjale ning kasutan siis, seega pole minu jaoks raskusel tegelikult erilist vahet. Pigem tuleb see erinevus kasuks siis kui iPad on vaja kuhugi kaasa võtta.

iPad Air on väga palju laenanud eelmisel aastal välja tulnud iPad Minilt, kõik, peale suuruse ja ekraani. Kui mõõtkava kõrval pole, võibki iPad Airi pildil rahuliku südamega iPad Miniks pidada, ehkki see on mitu tolli suurem. See on muide hea asi, sest iPad Mini disain oli ja on tõesti tasemel. Et suudeti sama õhuke aga suurema ja seega energiajanusema ekraaniga iPad teha, on hea uudis.

Võrreldes varasemate iPadidega on ta niisiis kergem, õhem ja samuti väiksemate servadega enne ekraani. iPad Airi püsti hoides on servad õhemad, ekraan algab varem

Huvitav, et ka selles on olemas M7 liikumisprotsessor. Kui telefonis saan ma selle potentsiaalist spordi osas aru, siis iPadi ei võeta minu meelest sportima kaasa..? Samas autosõitudele küll ja M7 polegi ju mitte sportimise vaid liikumise protsessor, seega mingeid teekonnaarvutusi ja jälgimisi teeb see kahtlemata mistahes olukorras tõhusamalt.

iPadist on 64-bitise A7 protsessori ja 128 GB mahuga kujunemas tõsine alternatiiv arvutitele ka päris tööks näiteks disaini, muusika ja filmi vallas. Saame näha, missuguseid huvitavaid rakendusi veel sellist riistvara silmas pidades välja mõeldakse.”

08.11.2013 16:01 - Halgur
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Apple iPad Air arvustusi (review)Otsi Google abil: apple ipad air (review)