10 3 hindajat

Apple iMac with Retina 5K display

27-tollise Retina 5K (5120x2880 pikslit) ekraaniga kõik-ühes arvuti. 3,5 GHz i5 või 4,0 GHz i7 protsessor. -32 GB 1600MHz DDR3 mälu. 1-3 TB kõvaketas (Fusion Drive või SSD). 2x Thunderbolt 2; 4x USB 3.0. Kaasas Magic Mouse hiir, juhtmevaba klaviatuur. Lisas Christiano 28.12.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Väga huvitav arvuti, millele on raske midagi üldse ette heita. Selle ekraan on siis mitte isegi ainult 4K, vaid lausa 5K resolutsioonis, mis annab 27\" ekraanil ikak väga terava ja ilusa pildi. Üks asi on see, et detailid on silmale ilusad vaadata, tekst lugeda jne, miski ei näi \"karvane\", peale optimeerimata veebilehekülgede mõnede graafiliste objektide, aga see on kivi veebiomanike kapsaaeda, mitte sellele iMacile. Selline ekraan aga võimaldab lisaks silmailu pakkumisele palju reaalselt mugavaid asju. Näiteks fotograafil mahub kõigi eelduste kohaselt kogu peegelkaameraga tehtud foto korraga, 100% suurendusega ekraanile ära. Ning ruumi jääb ka tööriistaribale. Seega on terve foto oma täiskvaliteedis kogu aeg silme-ees, kui töötlemiseks läheb. Samuti on mugav videoga töötajate elu. Isegi 4K video saab olla 100% suurusega ekraanil ning jälle jääb ruumi ka tööriistaribale. Väga mugav! Ja ilus.
Ka baaskonfikuratsioonis on arvuti vilgas, st tavalisemateks operatsioonideks. Kui tahta ikka reaalset videotöötlust tööna teha, siis tasub vaadata kangemaid mudeleid. Saadaval on võimsama protsessoriga ja võimsama videokaardiga mudel. Esimene asi, mida aga tegema peaks, on baasmudeli 8 GB mälu vähemalt 16 vastu vahetama. Ma imestan, et Apple seda ei teinud kohe ise, sest 8 on sellise arvuti jaoks ikkagi mannetu. Saab valida Apple valikust ka 16 ning 32 GB konfiga iMaci, aga samas saab mälu ka ise juurde panna. Arvuti taga on luugike, mille kaudu seda toimetada. Ja ise tehes on muidugi säästlikum ka.
Nii koju kui profimasinaks on uus Retina ekraaniga iMac väga sobiv pill ja tekib küsimus, kellele Mac Pro-d enam vaja ongi.”

28.12.2014 15:09 - Christiano
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Apple iMac with Retina 5K display arvustusi (review)Otsi Google abil: apple imac with retina 5k display (review)