Zambezia (2012)
10
1 hindaja

25. Zambezia (2012)
Wayne Thornley

Zambesia on lõbus animafilm, mille peategelaseks on noor pistrik nimega Kai. Film jutustab hoogsa loo Kai seiklustest ja koomilistest juhtumitest, millesse ta satub teel Madagaskari ja Rio läheduses asuvasse lindude paradiisilinna – Zambesiasse. Zambesias leiab Kai uusi sõpru, kes aitavad teda kohaneda nii uutes oludes kui ka linna ähvardavates ohtudes. Hääli annavad tegelastele Getter Jaani, Hannes Võrno, Ivo Linna, Hendrik Sal-Saller, Andrus Kasesalu, Tarvo Krall, Mariann Lants, Katre Jaani jt.


Lisas Marge-Elin Roose 12.11.2012
Pane hinne:
Frankenweenie (2012)
8.8
4 hindajat

26. Frankenweenie (2012)
Tim Burton

Sparky on teadushuvilise, endassetõmbunud poisi Victori parim sõber. Nad on täiesti lahutamatud. Seetõttu on Victor ka täiesti lohutamatu, kui Sparky ühel kurval päeval auto alla jääb. Victori vanemad püüavad poissi küll igati lohutada, kuid Victor annab endale lubaduse teha kõik, mis vähegi võimalik selleks, et oma parim sõber uuesti ellu äratada... Mis saab siis, kui tema eksperiment õnnestub ja Sparky tõesti ellu ärkab? Ja kuidas ta suudab oma suurt saladust kõigi teiste eest varjata? Südamlik, humoorikas ning vana aja Hollywoodi kuulsate hirmufilmide suunas suurt austust avaldav "Frankenweenie" on maailmakuulsa ning tituleeritud lavastaja Tim Burtoni kireprojekt, mille käigus puhus ta uue elu sisse oma pika karjääri esimesele, samanimelisele lühifilmile. Eestikeelne pealkiri: Frankenweenie


Lisas Marge-Elin Roose 12.11.2012
Pane hinne:
Hotel Transilvania (2012)
6.7
6 hindajat

27. Hotel Transilvania (2012)
Genndy Tartakovsky

Tere tulemast hotelli Transilvaania, Dracula uhkesse 5-tärni kuurortisse, kus koletised ja nende pereliikmed võivad lõõgastuda ning pidutseda, ilma et inimesed neid tülitaks. Ühel üsna erilisel nädalavahetusel kutsub Dracula mõned lähedased sõbrad - Frankensteini ühes naisukesega, muumia, nähtamatu mehe, libahundipere ja veel mitmed teised, et tähistada oma kalli tütre Mavise 118. sünnipäeva. Draculale ei valmista kõigi legendaarsete koletiste võõrustamine mingit probleemi, kuid ülikaitsva isa jaoks muutub kõik hetkest, mil üks tavaline nooruk tema hotelli eksib ja Mavis talle kangesti meeldima hakkab. Eestikeelne pealkiri: Hotell Transilvaania.


Lisas Mirjam 20.10.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Halloweeniagsesse oktoobrisse sobib see film väga kenasti. Natuke õudukas võib mõni koht noorematele lastele olla, aga üldiselt on üsna pehme lugu. Tegelikult natuke igav multikas, kuid näitlejad või noh nende hääled (originaalis Adam Sandler, Steve Buscemi jpt) on hästi head ning väga uhkelt on ikka teostatud ka visuaalses plaanis.”

20.10.2012 19:20 - Mirjam
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
ParaNorman (2012)
8.0
4 hindajat

28. ParaNorman (2012)
Chris Butler (XII), Sam Fell

Filmis "ParaNorman" ähvardab üht unisevõitu väikelinna zombide pealetung. Kes saaks aidata? Ainult vääritimõistetud kohalik koolipoiss Norman (Kodi Smit-McPhee), kes oskab rääkida... surnutega. Lisaks zombidele peab ta astuma vastu kummitustele, nõidadele ja mis eriti raske, rumalatele täiskasvanutele. Kõike selleks, et päästa oma kodulinn sajanditevanuse needuse küüsist. Aga noor tondilausuja pannakse selle ülesande lahendamisel viimse piirini proovile...


Lisas zoidberg 28.08.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Animafilm, mis on mõeldud natuke vanematele lastele ja nende vanematele. Hästi kirjutatud looga, väga hea animatsiooniga ning kohati päris judinaidtekitav, kuigi ka nalja saab. Pole üldse ime, et see animafilm Oscarile kandideeris!”

28.08.2012 10:28 - zoidberg
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Brave (2012)
7.8
13 hindajat

29. Brave (2012)
Brenda Chapman, Mark Andrews

Merida on printsess, keda ei huvita printsessiks olemisega kaasas käivad käitumistavad ja -reeglid. Söögilauaetiketi omandamisele eelistab ta luusida mööda koduseid metsi ja mägesid, kaaslaseks tema ustav ratsu Angus ning õlal vibu ja nooled. Samal ajal läheneb aga tohutu kiirusega päev, mil ligikaudsete klannide pealikud oma vanimate poegadega Meridale kosja saabuvad. Rahu klannide vahel on õrnemast õrnem ning oma rada käia ihkav Merida võib selle oma vastuhakuga kõikuma lüüa. Tema tahe ajast-arust traditsioonidele vastu hakata toob aga kuningriigi kohale tumedad ohupilved pahaaimamatult toimepandud loitsu nöol ja ühes sellega ka tõelise kaose... Kas nõidusest ja selle tagajärgedest on võimalik ka kuidagi võitu saada? Eestikeelne pealkiri: "Vaprake".


Lisas Liaania 03.08.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (5)

“Ei tea, ma ootasin midagi muud. Kuidas pealkiri (vaprake) end üldse õigustab? Vaprus oli siis oma unistuste täitmine või julgus vanematele vastu hakata. Aga miks siis jäeti mulje, et vaprus on kuidagi ohtlike seiklustega seotud ja nende seikluste keskel tõuesb kangelane. Lugu ise oli armas aga see polnud üldse reklaamidest lubatud multikas. Isepäine tüdruk soovib oma saatust muuta ja seetõttu muudetakse ta ema karuks. Ja ülejäänud filmi vätel üritab tütar nõidust muuta. Äkki päris väikestele lastele meeldib, kuigi see viimane võitlus kurja karuga on päris hirmutav.”

09.09.2012 20:42 - Lourdes
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Ice Age 4: Continental Drift
8.1
12 hindajat

30. Ice Age 4: Continental Drift
Carlos Saldanha, Mike Thurmeier, Steve Martino

Jääaja 4. osas põgenevad Manny, Diego ja Sid maanihke eest ja kohtuvad piraatidega. Tegelased panid eesti keeles kõnelema Lembit Ulfsak, Anu Lamp, Ivo Uukkivi, Janek Joost, Evelin Võigemast, Kristjan Üksküla, Lenna Kuurmaa, Kärt Kross, Kati Ong ja Helene Vannari. Eestikeelse dublaaži produtsent Jette Aus, dublaažirežissöör Erki Aule. Film helindati stuudios Orbital Vox. Tootja: 20th Century Fox Animation
Levitaja Eestis: Forum Cinemas AS

Eestikeelne pealkiri: Jääaeg 4


Lisas erkki 15.07.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (3)

“Filmi rikkus ära vigane eesti keel :(”

25.11.2012 13:09 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0