9.1 7 hindajat

The Matrix (1999)
Andy Wachowski, Larry Wachowski

Kujutlus: meie igapäevane maailm on tõelisus. Tõde: maailm on illusioon, mille kõikvõimsad arvutid on loonud meie üle valitsemiseks. Uskumatud action-stseenid. Vapustavad efektid. Kujuteldamatu kung-fu koreograafia. Keanu Reeves ja Laurence Fishburne juhivad võitlust inimkonna vabastamise eest küberpõnevikus, mille lavastajateks on vennad Wachowskid (BOUND) ja mida lihtsalt peab mitu korda vaatama. Lisas filmis6ber 16.02.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Märkasin imestusega, et Matrixi triloogia on siit puha puudu. Ega muud kui lisama.
Mäletan, et kui tulin kinost välja, olles esimest Matrixi osa näinud, oli taevas välkusid täis ja mulle tundus, et film läheb edasi. Matrixis nägi päris palju selliseid eriefekte, mida varem kasutatud ei olnud ning mis andis tohutut materjali kõiksugusteks paroodiateks ning inspireeris ilmselt kõiki järgnevaid märulifilme mingil moel. Kui praegu tundub seda filmi vaadates kõik see stiilsus ja aeglustatud võtted kuidagi ära leierdatud ja natuke ehk koomilisedki, siis peab seda silmas pidama, et kunagi oli see täiesti ainulaadne ning naljakalt mõjub ainult seepärast, et vahepeal seda nii palju järele tehtud on.”

16.02.2012 11:27 - filmis6ber
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Andy Wachowski, Larry Wachowski The Matrix (1999) arvustusi (review)Otsi Google abil: andy wachowski, larry wachowski the matrix (1999) (review)