7.6 7 hindajat

Amazon Kindle (2011)

6-tolline E-ink ekraan (600 x 800 pikslit tihedusega 167 ppi, 16 halltooni). 2 GB sisemälu. Wi-Fi või Wi-Fi/3G ühenduvus. 5 nuppu (klaviatuur puudub). Aku vastupidavus ~1 kuu. Kaal 170 g. Mõõdud 166 mm x 114 mm x 8.7 mm. USB 2.0 (micro-B ühendus). Toetatud formaadid Kindle (AZW), TXT, PDF, kaitsmata MOBI, PRC; HTML, DOC, JPEG, GIF, PNG, BMP läbi konversiooni. Lisas helvetica 28.09.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Amazoni Kindle'i kõige lihtsam ja odavam mudel. Puudub füüsiline klaviatuur ja audio, aga oma põhiülesannet täidab see väike Kindle suurepäraselt ehk siis e-raamatuid on sellega väga mõnus lugeda. Ekraan on sama suur kui eelmisel mudelil Kindle 3 (nüüd Kindle Keyboard), lugeri väiksemad mõõdud ja kaal tulevad klaviatuuri puudumisest. Väga kerge ja mugav käes hoida, lehe keeramise nupud on mõlemal küljel, nii et saab lugeda ainult ühe käega.

Teksti kontrast on samuti väga hea, eriti sans serif fondiga. Ka lehtede pööramise ja menüüdes liikumise kiiruse üle ei saa kuidagi kurta.

Eriti mugav on veel see, et kui ma tahan Kindle'i peale laadida isiklikke dokumente või mujalt kui Amazonist ostetud e-raamatuid, siis ma ei pea lugerit isegi mitte arvuti külge ühendama, vaid saadan need e-maili teel lugerisse, täiesti tasuta. Selleks on muidugi vajalik Wi-Fi olemasolu.

Veebibrauser on Kindle'il ka olemas, netis surfamiseks pole ta muidugi suurem asi, aga nt. oma meile lugeda või bussiaegu vms. saan vaadata küll, kui ei viitsi parajasti hakata läpakat käivitama.

Kui miinustest rääkida, siis aku kestvus võiks sutsu parem olla (laen akut ca kord nädalas). Füüsilise klaveri puudumine teeb pikema teksti sisestamise üsna vaevaliseks, õnneks kasutan ma Kindle'it peamiselt juturaamatute lugemiseks ja selleks otstarbeks sobib ta ideaalselt.

14.12.2011 03:20 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Amazon Kindle (2011) arvustusi (review)Otsi Google abil: amazon kindle (2011) (review)