6.6 8 hindajat

Amazon Kindle 2

E-luger, e-ink ekraaniga, mustvalge. Lisas zoidberg 30.03.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Võrreldes eelmise Kindle'i versiooniga oluliselt ilusama disainiga. Ma ei saanud sugugi aru, miks eelmisel pidid need nupud sellised kummalised olema, miks üks seadme nurk oli justkui maha lõigatud ja miks kõik nägi välja nii... ütleme otse -- kole.
Ekraan on ka paremaks läinud. Eelmine mudel suutis näidata vaid nelja halltooni, Kindel 2 oma aga juba 16. Värvid jäävad endiselt unistuseks, aga vähemalt on tegemist sama hea e-ink ekraaniga, mis on end tõestanud silmasõbralikkusega.
Kindle 2 on mõnusalt õhuke, nii et pole probleemi see kotti pista, et siis kuskil oodates, näiteks bussis lugeda. Eestis pole need e-lugerid veel levinud, nii et bussis jäävad inimesed küll suu ammuli vahtima.
Tarkvaras väga suuri muudatusi tehtud ei ole, aga paistab, et menüüd on veidi parema ülesehitusega.
Kindle saab mitte suurepäraselt, aga siiski rahuldavalt hakkama ka (ingliskeelse) teksti ettelugemisega. Saab valida nais- ja meeshääle vahel. Robotlik see kõnesüntesaator on, nagu ikka, aga mõnel puhul abiks. Rääkimata sellest, et hea kurtidele.
Tegemist ei ole kindlasti seadmega, mida igaühele käsi südamel osta soovitada julgeksin, aga kui sa tead, mis on e-luger ja oled otsustanud endale selle nagunii muretseda, siis Kindle 2 on Kindel :)”

30.03.2010 20:48 - zoidberg
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Amazon Kindle 2 arvustusi (review)Otsi Google abil: amazon kindle 2 (review)