8.4 12 hindajat

Pere ja Kodu
Ajakirjade Kirjastus

Pere ja Kodu pakub nõuandeid ja ideid lastekasvatuse, tervise, suhete, kodusisustuse, lemmikloomade, vaba aja veetmise, toiduvalmistamise jpt teemadel. Pere ja Kodu sobib kaaslaseks alates beebiootuse ajast kuni laste jõudmiseni ülikooli-ikka, sest ajakiri kirjutab pereelust läbi väga mitmekesise prisma.Iga kuu leiab lisaks pereelu puudutavatele teemadele ajakirjast ka käsitöö- ja isetegemise nippe ning kord aastas on Pere ja Kodu vahel lasteriiete lõikeleht. Boonusena on ajakirjaga alati kaasas populaarne retseptilisa Pereköök, kust leiab 10-12 värsket soovitust, mida perele hommiku-, lõuna- või õhtusöögiks valmistada. Lisas ReiliS 16.01.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olen pool aastat olnud tellija, enne seda ostsin vahel üksikuid numbreid. Loen küll kaanest kaaneni kõik läbi, aga panin tähele, et paljud teemad on pealiskaudsed. Justkui hakkad lugema ja juba on läbi. Ilmselt tuleb see etteantud formaadist või sõnade arvust. Teine asi mis häirib on see, et tehakse vahet, kas oled tellija või üksiknumbri ostja ja seda pigem tellija kahjuks. Kui eelmisel aastal ostsin üksiknumbri- jäin ilma lõikelehest, mis oli asendatud lasteraamatuga. Ok, mõtlesin, et hakkan siis millalgi tellima ja saan ka ajakirjaga kaasaskäivad nö lisasid. Kui mu tellitud ajakiri postkasti jõudis, avastasin poest, et seal müüakse sama ajakirja, aga see oli kiletatud ja koos lisaajakirjaga, aga minul kui tellijal seda polnud. Kirjutasin sellest ka toimetusse ja vastus oli umbes selline, et neil on teatud poeketiga oma diil ja tellijate boonus on see kui nad loosivad kinopileteid välja. Googeldades leidsin foorumitest, et ma pole sugugi ainus, kes on sellest nördinud ja et seda on ennegi juhtunud, et tellijad jäetakse ilma. Mina just mõtlesin, et tellijad on nö eelisseisus. Nojah, igal asjal omad head -vead. ”

13.07.2013 20:55 - Chloe
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Loen iga numbrit huviga, see on mul juba ammusest ajast tellitud ajakiri. Selles ajakirjas on palju nutikaid nippe, millest paljusid küll kasutada ei viitsi, aga niisama on ka huvitav ju lugeda! :) Veel meeldivad mulle sisulised-elulised artiklid, mille taset hoitakse alati kõrgel. Viitsitakse ikka õiged inimesed üles leida. Jätkan oma tellimust igatahes!”

16.01.2013 13:11 - ReiliS
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Ajakirjade Kirjastus Pere ja Kodu arvustusi (review)Otsi Google abil: ajakirjade kirjastus pere ja kodu (review)