8.4 5 hindajat

Call of Duty: Ghosts
Activision, Infinity Ward

Esimese isiku vaates tulistamismäng Xbox One, Xbox 360, Playstation 3, Playstation 4, Wii U ja Windowsi platvormidele. Call of Duty kümnes osas.
Ükskikmänguosa lugu räägitakse läbi ühe tegelase, Logan Walkeri silme. Enamus mängust on mängija Logan, aga on ka teisi mängitavaid tegelasi, sh astronaut spetsialist Baker ja Logani isa Elias.
Mitmikmängus on alasid, mida saab muuta või lõhkuda. Snaipritel on ka perifeerne nägemine. Mängida saab ka naissõdurina.
Kaardid on "Octane", "Prison Break", "Tremor", "Freight", "Stormfront", "Siege", "Warhawk", "Sovereign", "Overlord", "Flooded", "Strikezone", "Whiteout", "Stonehaven" ja "Chasm".

Lisas Plum 24.11.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Seekord ei hakka uuest CoD mängust pikalt justustamagi. Võtan kokku kõige olulisema: see on peaaegu täpselt samasugune, nagu Call of Duty mängud ikka ja antud juhul pole see kõige parem uudis. Endiselt pole mängul eraldi servereid ja mängijad ise on hostid, lisaks tekivad kohati veidrad olukorrad, kus kedagi vaevalt alles nähes oled juba surnud... Mis aga kõige hullem, või ehk ootamatum, on see, et graafika on eelmistest versioonidest parem ainult vähekene! Ma ootasin tulevärki ja olin valmis oma silmi mitte uskuma, aga... Küllap jookseb vanal mootoril ja tõeliselt uut ja ilusat CoD-d saame näha alles järgmisel aastal. Seekord pandi põhirõhk veel Xbox 360 peale, mis on mängijate arvu arvestades ka loogiline.”

24.11.2013 21:43 - Plum
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Activision, Infinity Ward Call of Duty: Ghosts arvustusi (review)Otsi Google abil: activision, infinity ward call of duty: ghosts (review)