7.2 12 hindajat

Megamind (2010)
Tom McGrath, Cameron Hood

Megameel on geniaalseim kurikael, keda maailm eales näinud. Ja kõige edutum. Juba aastaid on ta püüdnud Metro Cityt igal võimalikul viisil vallutada. Iga katse on olnud kolossaalne läbikukkumine tänu keepi rüütatud superkangelasele Metromehele, võitmatule sangarile kuni päevani, mil Megameel ta järjekordset kurja plaani ellu viies Metromehe kogemata tapab. Ühtäkki pole Megemeelel enam mingit eesmärki. Ta on superpahalane ilma superkangelaseta. Megameel mõistab, et elueesmärgi saavutamine on halvim, mis temaga iial juhtunud. Eestikeelne pealkiri: Megameel. Lisas lamppu 12.12.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Väga hea multikas, ajas kohe laginal naerma, kuigi tuju oli kehv. ”

06.08.2011 11:53 - sonic
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Üldjoontes väga meeltlahutav multikas, kuigi ehk kõik naljad väga ei istunud oli multikas sellegipoolest uudse plotiga ja tegi jälgimise huvitavaks, sest harva näeb multikaid kus esineb plot-twiste ja seda, et peategelaseks on hoopis "paha".”

26.04.2011 09:45 - Kali Briis
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kuigi see animafilm millegagi eriliselt silma ei paista ja stuudio varasemate animatsioonide naljad kipuvad selles loos korduma, on see ometi tore meelelahutus nii lastele kui suurematele vaatajatele.”

12.12.2010 14:00 - lamppu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Tom McGrath, Cameron Hood Megamind (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: tom mcgrath, cameron hood megamind (2010) (review)