5.0 5 hindajat

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs (2009)
Carlos Saldanha, Mike Thurmeier

Sid adopteerib kolm dinosauruse muna. Dinosauruste tegelik ema hakkab Sidi taga ajama ning röövib ta. Sõbrad üritavad Sidi päästa, mis viib tegelased kadunud maailma.
Eestikeelne pealkiri: Jääaeg 3. Lisas Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
23.08.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Väga põnev film. Siiamaani lastega muudkui vaatame. Hästi armas on see kuidas Sid ja saurus mõlemad hoolitsevad saurusepoegade eest. Saurusepoegade ema harjub kiiresti sellega kuidas Sid tema lastega mängib ja tegeleb ja võtab laisklooma juba kui oma last - aitab teda hädaolukordadest välja ja öösel võtab koos poegadega kaissu jne... Oravaga kohad ka naljakad. Leiab ilusa naissoost lendorava ja kohe paugupealt on tammetõrud ununenud. Siiamaani olid ju tammetõrud esimesel kohal. Aga muidugi lõpuks orav avastab, et naistega koos elamine on raske ja poissmehe elu ikka meeldib rohkem. Hirve tagaajamise stseen on super. See kuidas Diegol jõud otsa saab ja hirv teda narrima kukub... supernaljakas lihtsalt. Aga lõpus muidugi kui Elli´l abi on tarvis, siis võtab Diego oma viimased jõuvarud kokku ja jõuab joosta küll ja päästab päeva. Hästi armas on ka see kuidas filmi lõpus Diego ütleb oma kambajõmmidele, et ta ikkagi ei lahku kambast ja jääb nendega edasi kokku.”

29.06.2012 14:18 - Sirve Luist
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Ootused olid suured, sest Jää Aeg on ju laste seas populaarne ning endalgi triloogia esimesest osast mõned naljakad seigad meeles. Pärast kümmet minutit filmi vaatamist, leidsin end juba uurimas, et kaua see veel kestab.
Animafilmi oli toodud veidi vaheldust-orav sai konkurendina omale emase lendorava ning kadunud maailmas tõttas seltskonnale appi nirk Buck. Ometigi ei päästnud see filmi. Nalju oli jäänud vähemaks, ainult mõned üksikud. Isegi Sid oli kuidagi liiga igav, pigem on ta just meelde jäänud naljade ja veidi rumala jutuga.
Väga meeldisid aga alguses kaadrid, kus Dieogo hirve taga ajas. Super ülesvõtted.
Teist korda filmi ei vaataks ning arvatavasti ununeb varsti üldse kogu nähtud sisu ära. Ootasin palju enamat. Mida osa edasi, seda igavamaks läheb.”

23.08.2011 22:17 - Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -1
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Carlos Saldanha, Mike Thurmeier Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs (2009) arvustusi (review)Otsi Google abil: carlos saldanha, mike thurmeier ice age 3: dawn of the dinosaurs (2009) (review)