Mama (2013)
9.0
10 hindajat

7. Mama (2013)
Andres Muschietti

Viie aasta eest kadusid õed Victoria ja Lilly jäljetult oma vanemate kenast kodust. Sellest ajast peale on nende onu Lucas (Nikolaj Coster-Waldau) neid väsimatult otsinud, toeks vaid ta muusikust pruut Annabel (Jessica Chastain). Kui siis tüdrukud otsekui ime läbi mahajäetud ja lagunenud metsaonnist leitakse, tekib paaril peatselt kahtlus, kas need tüdrukud on ikka ainsad uustulnukad nende katuse all. Annabel püüab harjutada tüdrukuid normaalse eluga, kui veendub üha enam, et nende majas on midagi kurja. Kas see miski tuleneb õekeste traumajärgsest stressist või käib neil külas kummitus? Kuidas need murtud tüdrukud kõik need aastad omapead vastu pidasid? Otsides vastuseid neile häirivatele küsimustele, saab uus ema teada, kust on pärit need kõhedusttekitavad sosinad, mis öösiti laste toas kaiguvad... Guillermo del Toro esitleb üleloomulikku õuduspõnevikku "Mamma". See on lugu kahest väikesest õest, kes kadusid metsa sel päeval, kui nende vanemad vägivaldselt siit ilmast lahkusid. Kui nad aastaid hiljem päästetakse ning nad saavad võimaluse alustada uut elu, leiavad tüdrukud, et miski sealt metsast soovib neid kaitsta endiselt kõige kurja eest. Eestikeelne pealkiri: Mamma


Lisas cantabile 18.02.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Ei teagi nüüd kust alustada. Väga sügavamõtteline film, paljud kohad on väga õudsad, ise vaatasin seda öösel üksinda, hoidsin kiljatusi tagasi, et teisi mitte üles ajada. Igatahes, filmi lõppedes mul pisarad voolasid. Peaaegu hommikuni mõtlesin ma sellest. Kindlasti soovitan kõikidel vaadata! ”

04.05.2014 23:15 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Wrong Turn 2: Dead End (2007)
7.3
4 hindajat

8. Wrong Turn 2: Dead End (2007)
Joe Lynch

Võistlusliku tõsielusarja võtted muutuvad jubedaimaks painajaks, kui kuus osalejat leiavad end silmitsi ebardlike kannibalidega… "Enamikku 2007. aasta õudukaid edestava" (Fangoria) šokeeriva ekraaniteose lavastas Joe Lynch, keda Gorezone nimetab õudusfilmide tipprežissööriks. Koos põnevate lisamaterjalidega, mille hulgas on ka Lynchi, stsenaristide ning osatäitjate kommentaarid, pakub VALE PÖÖRE 2: TUPIK ehmatusi ja hirmu poole rohkem kui tema eelkäija! Erukolonel Dale Murphy (Henry Rollins) juhib tõsielusarja, kus võistlejail tuleb läbida rada kaugel tühermaal Lääne-Virginias. Ent saate filmimisest saab võigas veresaun, kui osalejatele hakkavad jahti pidama aplad inimsööjad. Eestikeelne pealkiri: Vale pööre 2: Tupik


Lisas Marge-Elin Roose 15.11.2012
Pane hinne:
Sinister (2012)
7.6
7 hindajat

9. Sinister (2012)
Scott Derrickson

Ajakirjanik Ellison (Ethan Hawke) asub ühes oma perega elama majja, mille eelmised omanikud olid traagiliselt siit ilmast lahkunud. Peatselt pärast majja saabumist hakkavad aga majas toimuma kummalised lood, mis võtavad aga eluohtliku pöörde pärast seda, kui Ellison avastab maja pööningult videosalvestise, millele on jäädvustatud maja eelmiste omanike hukkumine. Ja see on vaid algus... Eestikeelne pealkiri: Pahaendeline.


Lisas Chandler 04.11.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Õudusfilmide žanris, kus tehakse väga harva midagi head, paistab see üle keskmise õudukas, "Pahaendeline" silma küll. Kuigi filmis on ridamisi klišeesid, on selles siiski ka piisavalt värskeid mõtteid ja üllatusi, et oma punktid välja teenida.”

04.11.2012 17:23 - Chandler
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
The Possession (2012)
3.0
4 hindajat

10. The Possession (2012)
Ole Bornedal

Clyde ja Stephanie Brenek ei tee suurt numbrit sellest, kui nende noorimal tütrel Emil tekib kummaline side garaažimüügilt ostetud vana puulaekaga. Kuid Emi käitumine muutub aja jooksul üha veidramaks ning abielupaar tunnetab, et nende keskel on end sisse seadnud kurjuse jõud. Nad saavad teada, et laekas elab kuri vaim, eksinud hing, kes asub elama laeka omaniku sisse ning lõpuks võtab ta üle täielikult võimust. Eestikeelne pealkiri: Kurjast vaevatud.


Lisas zoidberg 28.08.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Isiklikult pean seda filmi naljaks. Vaatamist vääris konkreetselt paar kohta ja kõik.
Kinos nii mina kui ka pool saali lausa naeris, võib-olla kohatu kuid tekitas sellised emotsioonid. Kui arvestada, et peale minu naeris veel pool vaatajatest siis ei tundnud ma end nii halvasti :)
Midagi kaasahaaravat polnud, mõni üksik koht suutis korraks köita.
Hirmutavat võid õudsat polnud. Paaris kohas hüppas midagi ekraani kuid kui juba ennem oled õudukaid näinud siis .... oli ette ennustatav.
Heaküll, alguses oli üks koht kus suudeti ehmatada. Aga selle effekt seisnes selles, et film oli päris alguses kohe ja veel ei osanud oodata vastavat tegevust.”

16.10.2012 08:41 - Marko T
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
The Cabin in the Woods (2012)
8.1
12 hindajat

11. The Cabin in the Woods (2012)
Drew Goddard

Viis sõpra rendivad eraldatuses asuva metsamajakese ning saavad rohkem kui rendiraha eest saada lootsid. Nüüd peavad nad ühiselt metsamajakese tõele jälile saama. Ja sealt eluga pääsema... Eestikeelne pealkiri: Metsamajake.


Lisas Enif 22.04.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“Magus suutäis vanakooli horrori fännidele. Kõik, kes austavad halbu teismeliste õudukaid 80ndatest, ei pea filmis pettuma. Film kubiseb jaburatest klišeedest ning viskab kohati ka enda üle nalja. See film ei võta end kuigi tõsiselt, aga see-eest suudab täismahus kombineerida musta huumori, pisut ulmet ja fantaasiat ning paar ämbritäit paksu verd!”

29.08.2012 22:35 - Ctancreation
Ctancreation on seda arvustust muutnud: 29.08.2012 22:36
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
The Devil Inside (2012)
5.2
5 hindajat

12. The Devil Inside (2012)
William Brent Bell, Joaquin Perea

1989. aastal sai hädaabinumber 911 kõne Maria Rossilt ülestunnistusega, et too on jõhkralt tapnud kolm inimest. 20 aastat hiljem hakkab tema tütar Isabella toona juhtunu kohta tõde välja selgitama. Eestikeelne pealkiri: Saatan seespool.


Lisas Suss 23.02.2012
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Uskumatu, et vaja läks kaks režissööri, et nii kehva filmi teha. Selles filmis konkureerivad halvima töö osas näitlejad, stsenaristid kui režissöörid. Pealegi on filmi lõpp absoluutselt loll.”

23.02.2012 09:48 - Suss
Hinnang arvustusele:
  +0   -0