8.0 5 hindajat

Xtorm XB102 Power Bank Free 15000

15000 mAh akupank (LiPo)
3 USB laadimispesa (5V/2,5A)
Sisend:Micro-USB 5V/2A + fikseeritud USB kaabel

Mõõtmed: 13x7,5x2.2 cm Kaal: 320 g

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
03.09.2016
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Miks peaks kellegi olema vaja 3 telefoni korraga laadida? Absurd. Ma olen üsna kindel, et disainer tegi alguses 2 pesaga, aga tuli ilgelt kole ja joonistas ühe juurde, sümmeetria mõttes. Või et karbi küljes jäi umbes 14mm vaba ruumi üle ja insenerid siis otsustasid, et voh sinna topime veel ühe pesa, loodus tühja kohta ei salli. Või võibolla tõesti CEO käis 2-pesasega matkal ja oma telefoni ööseks välja tõmbama pidi, kui naine oma Fitbiti laadida tahtis, vihastas ja esmaspäeval koosolekul käratas, et tehtagu.

Oli mis oli, igatahes olen ma juba 2 kuud seda akupanka kasutanud ja salamisi mingit sellist väljapääsmatut olukorda oodanud, et võiks akupangaga vastu rinda taguda jä praalida, et näed! läkski vaja! Ometi ei ole seda õnneks või kahjuks veel juhtunud. Küll aga olen ise selliseid olukordi teadlikult ise esile kutsunud ja peab ütlema, et akupank on tublisti vastu pidanud.Päris rahul ei saa siiski olla. Esimene üllatus oli see, et USB-C käib XB102-le üle jõu. Kui laadida ainult 1 USB-C telefoni (Nexus 6p, 3450 mAh), siis kõik toimib, aga kui proovida laadida kasvõi 2 seadet korraga, kuumeneb akupank üle ja lülitub välja. Eks see on parem variant küll, kui et maja maani maha põleks, aga tüütu on ikka. Põhjus võib olla USB-C küllaltki suures laadimisvoolus, originaal-toalaadijast võtab muretult 2-3A, mis üldse ületab akupanga lubatud väljundvoolu. Ja tüütusest rääkides tuleb kohe meelde see, et akupanga peab peale juhtmega ühendamist veel nupust sisse lülitama.Aga kui USB-C telefoni mitte laadida, on akupanga töökindlus märksa parem ja saab kenasti hakkama tahvliga (Nexus 10, 9000 mAH) ja kahe telefoniga (u 3000mAh/tk). Akupanga 15000 mAh mahtuvusest jätkubki sellise komplekti puhul täpselt 1 korraks. Natuke tüütu on veel see, et laadides 3 seadet korraga, ei saa LEDidega aku jäägi näitu usaldada. Näiteks kui akupank näitab veel 2 sinist tulukest, justkui oleks pool alles, ja lülitub peale juhtmete ühendamist ja sisselülitamist välja. Võibolla oli see samuti ülekuumenemisega seotud, ei tea, aga paar korda nii juhtus ja see oli tüütu.Korpus ise ei olegi nii kriimukindel, nagu esmapilgul kummise pinna järgi võiks oletada. Käes hoida ja taskusse pista on siiski mugav. LEDid võiksid olla vähem eredad, sest öösel laadides valgustavad tervet tuba.

Kokkuvõtteks. Hea akupank. Eriti toimiv, kui ei pea USB-C telefoni laadima. Vajalik ilmselt neile, kellel on kolm või rohkem USB laadijaga seadet ja vajadus neid laadida eemal tsivilisatsioonist.”

03.09.2016 00:28 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
03.09.2016 16:07 Nimetu
Järgmisel aastal tuleb 4 pesaga
05.09.2016 02:39 pom
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Xtorm XB102 Power Bank Free 15000 arvustusi (review)Otsi Google abil: xtorm xb102 power bank free 15000 (review)