Assassin's Creed 4: Black Flag
9.1
8 hindajat

1. Assassin's Creed 4: Black Flag
Ubisoft

Ajalooline seiklus-märulimäng avatud maailmas. 


Lisas Plum 24.11.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (2)

“See on ülikõva mäng. Selles on nii palju tegemist, et vabalt oleks saanud ühe mängu asemel teha kolm. Esiteks toimub osa tegevust maapinnal, seal siis RPGna ringi mütates ja missioone täites. Raha kogudes ja pealiini lugu edendades. Aga on hulgaliselt kõrvalmissioone, mis veel raha sisse toovad. Raha eest saad muidugi endale varustust osta, aga ka näiteks kunsti... Siis on see mereteema, kus sõidad ringi laevaga ja vallutad kahurite paukudes teisi laevu ja kindluseid. Täiesti omaette mäng saaks see olla, nii palju on seal tegevust ja nii hea on mängitavus! Lisaks mingi teema sellega, et kõik see tegevus toimub ajaloos, milleni jõutakse läbi tänapäeva mingi seadme. Osa tegevust on niisiis veel ka tänapäevas! Lisaks mingid saladuste lahendamised, loomade jahtimised, et endale sellest varustust teha või maha müüa.. Ojah. Tegevust on nii palju, et ma ei jõua iial selle mänguga lõpuni. Täiesti imekspandav, et nii palju ühte mängu mahub.

Mängin muide Xbox 360 peal ja isegi selle graafikast on viimane välja võetud. Meri on nii ilus, et ma ei kujuta ettegi, kuidas see nii hästi nii vana masina peal simuleeritud on. Nagu film.”

17.09.2014 15:35 - Christiano
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Forza Motorsport 5
6.8
4 hindajat

2. Forza Motorsport 5
Microsoft Studios, Turn 10

Võidusõidumäng-simulaator Xbox One'ile. Mängus 200 autot enam kui 50 tootjalt ja 14 ringrada, sh Spa, Bathurst, Yas Marina, and Circuit de la Sarthe. Muu sisu saadaval igakuiste DLC, ehk allalaaditava sisuna.


Lisas Plum 24.11.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Kui Forza 4 oleks sama ilusa graafikaga, siis eelistaksin Forza 5-le seda eelmist osa. Tuleb tõele au anda, et graafika on aga Forza 5 puhul tõesti kena ja enam tagasi vana peale minna ei tahagi. Ometi jätab Forza 5 mitme kiha pealt soovida.
Radasid on vähe, autosid on vähe, mängu majandus on pea peale pööratud ja kui sa tahad uusi häid autosid lahti lukustada, on sul valida, kas selleks sadu võistlusi võita või mingi summa päris raha maksta. See on nõme! Kadunud on ka drag-racing.
Jääb tunne, et Microsoft pigistas Turn 10 stuudiot, et see õigeks ajaks ühe Xboxi võimsaima mänguseeria osa uuele konsoolile välja tooks.”

24.11.2013 21:53 - Plum
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Call of Duty: Ghosts
8.4
5 hindajat

3. Call of Duty: Ghosts
Activision, Infinity Ward

Esimese isiku vaates tulistamismäng Xbox One, Xbox 360, Playstation 3, Playstation 4, Wii U ja Windowsi platvormidele. Call of Duty kümnes osas.
Ükskikmänguosa lugu räägitakse läbi ühe tegelase, Logan Walkeri silme. Enamus mängust on mängija Logan, aga on ka teisi mängitavaid tegelasi, sh astronaut spetsialist Baker ja Logani isa Elias.
Mitmikmängus on alasid, mida saab muuta või lõhkuda. Snaipritel on ka perifeerne nägemine. Mängida saab ka naissõdurina.
Kaardid on "Octane", "Prison Break", "Tremor", "Freight", "Stormfront", "Siege", "Warhawk", "Sovereign", "Overlord", "Flooded", "Strikezone", "Whiteout", "Stonehaven" ja "Chasm".


Lisas Plum 24.11.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Seekord ei hakka uuest CoD mängust pikalt justustamagi. Võtan kokku kõige olulisema: see on peaaegu täpselt samasugune, nagu Call of Duty mängud ikka ja antud juhul pole see kõige parem uudis. Endiselt pole mängul eraldi servereid ja mängijad ise on hostid, lisaks tekivad kohati veidrad olukorrad, kus kedagi vaevalt alles nähes oled juba surnud... Mis aga kõige hullem, või ehk ootamatum, on see, et graafika on eelmistest versioonidest parem ainult vähekene! Ma ootasin tulevärki ja olin valmis oma silmi mitte uskuma, aga... Küllap jookseb vanal mootoril ja tõeliselt uut ja ilusat CoD-d saame näha alles järgmisel aastal. Seekord pandi põhirõhk veel Xbox 360 peale, mis on mängijate arvu arvestades ka loogiline.”

24.11.2013 21:43 - Plum
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Ryse: Son of Rome
6.0
4 hindajat

4. Ryse: Son of Rome
Crytek, Microsoft Studios

Kolmanda isiku vaates seiklusmäng roomlasest nimega Marius Titus.


Lisas Plum 24.11.2013
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“See on üks väheseid mänge, mis juba kasutabki ära uue konsoolide generatsiooni jõudu. Muidugi, nii see ongi mõeldud, mäng on ju tehtud Microsofti enda poolt, suuresti selleks, et uut platvormi demoda.
Graafika on tõesti jahmatavalt kena, lisaks toimub ekraanil kogu äeg väga palju, seda kõike sujuvalt. Probleemiks on aga mängu lühike kestus ja see, et ta kipub olema ennast kordav, kihari tüütu. Abi pole ka mitmikmängust, sest see ei erine olemuselt kuidagi üksikmänguosast.”

24.11.2013 21:38 - Plum
Hinnang arvustusele:
  +0   -0