4.0 9 hindajat

Woodstock
http://www.woodstock.ee

Rokipubi ja -baar, Tatari 6.

Lisas Almond 17.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Muidu oleks ju tore kui oleks selline mõnus rokiklubi, kus ka ollakse kliendi vastu rokilikult sõbralik. Ma ei tea, kas kampsun oli vale riietus või ei olnud ma mingil muul põhjusel sinna teretulnud. Muidu oleks ju täitsa meeldinud. Ega mulle ei meeldigi pealetükkiv viisakus ja pole ka teeninduse suhtes kunagi väga nõudlik olnud, aga kui ikka "tere!" vastu ei võeta ja vihase näoga ühmates õllemärjuke plasttopsi valatakse, samal ajal kui kõrvalolevatele klientidele kruusi valati, siis jättis pisut vere huulele küll.”

19.08.2015 18:53 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
19.08.2015 18:54 Nimetu
Ahjaa.... õlut pritsis korralikult riiete peale ka...

“Ettekandja/baaridaam oli üliebaviisakas ja lausa mölises. Pelmeenid tellisime ja juua...klaaside kohta sõna puhas kasutada ei saa ja hambatikud, mis kaasa anti...pisike, aga siiski arvestatav ämblikuvõrk oli. Õnneks oli kõht nii tühi,et sai siiski ära söödud, pelmeenid ise tavalised normaalsed. Aga jah, peale seda pole jalga sinna sööma tõstnud. Purjuspeaga käia kõlbab.”

19.02.2011 16:37 - Helery Mõtsar
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
19.02.2011 16:42 Tocsa
Hea, et kaks punni siis ikka sai :)) Liiga lahke.

“Käisin seal kord lõunal ja tagasi minema ei kipu. Keskkond on tõeliselt rokilik, lauad on noaga täksitud ja ülemäärast puhtust ka silma ei hakka. Nurgas istuvad üksikud depressiivse näoga gooti tüdrukud ja torrsis noormehed. Toit maitseb, nagu oleks selle teinud mitte kokk, vaid suuremate kogemusteta abiturient kiireks ampsuks enne peole minekut.
Aus värk, tegelikult just seda oligi oodata. Aga söögikohana ikkagi palju punkte ei teeni.”

17.02.2011 12:08 - Almond
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.woodstock.ee Woodstock arvustusi (review)Otsi Google abil: woodstock (review)