7.8 4 hindajat

Orava talu
http://www.oravatalu.ee

Vana-Sõtke küla, Vaivara vald, Ida-Virumaa. Kontaktid: tel 504 5485, priitorav@gmail.com Kirjeldus: 1 püstkoda, 3 kämpingumaja, 12 voodikohta, 10 karavanikohta, piiramatult telkimiskohti. Saun, kuivkäimla, dušš, väike paisjärv, köögi kasutamise võimalus. Vibulaskmine, giidivõimalus. Lisas helehõbedane 14.08.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Sillamäele ööbimist otsides avastasin ehmatusega, et ega seal eriti variante polegi: kesklinnas vaid hotell Krunk, kus öö üheses toas maksab 40+ eurot. Õnneks on siiski veidike konkurentsi, kui veidike otsida: Sillamäest paar kilomeetrit lõunas Vana-Sõtke külas asuv Orava talu ja Sillamäest nii 400 meetrit idas Perjatsi külas asuv Perjatsi majutusettevõte. Mõlemad märksa parema hinnatasemega kohad, aga veidike erineva sisuga.

Orava talu asub Vaivara raudteejaamast tulles linnulennult Narva-Tallinna raudteed mööda läände tulles kilomeetri kaugusel, Sillamäe poolt tulles peab enne raudtee ristumiskohta lõunasse keerama ja siltidest juhinduma. Raudtee on muidugi suhteliselt lähedal, aga see on ka selle koha ainuke miinus.

Kõige vägevam pluss on ööbimise hind. 5 euro eest (ei, ei kirjutanud valesti) sain üksiku rändurina madratsi-teki-padja ühes ööbimismajakestest, küttekolde kütmiseks pinutäie puid, duši ja köögi kasutamise võimaluse ning sooja vastuvõtu. Oleks 3 veel lisanud, saanuks ka sauna. Ütleme nii, et suurt enamat polegi tahta... :)

Kant on mõnusalt vaikne (kui vahepeal möödasõitvad rongid välja arvata), päikeseloojangud võluvad, oja/jõe ääres mõnus diivaniga lugemispesa ning tundub, et teised ööbijad on samuti sellised rahulikud kujud. Ega seda kohta vast igaüks üles ei leia ka. Ja, ausalt, parem ongi!”

14.08.2013 13:34 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.oravatalu.ee Orava talu arvustusi (review)Otsi Google abil: orava talu (review)