Partner: joogafestival.ee
8.5 6 hindajat

Võimlemisklubi Piruett
http://www.piruett.ee/

Eesti üks suurimaid ning parimaid võimlemisklubisid/võimlemiskoole, mis tegeleb rühmvõimlemise, iluvõimlemise, harrastus ehk tantsulise võimlemise, poiste akrobaatika, mudilast võimlemise, daamide võimlemise ja Krija Hatha joogaga. Klubi on edukalt tegutsenud 1990. aastast alates ning pälvinud mitmeid autasusid ning karikaid nii Eestist kui välismaalt. Lisas AnnL 24.05.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olles ise üles kasvanud Piruetis peatreener Mall kalve juhendamise all ning hetkel juba mitmendat aastat seal ka väikeste laste treenerina töötades on see klubi olnud mulle teiseks koduks pea terve mu elu.

Piruett ei paku lihtsalt sportimis võimalusi, vaid ka ühtset ning toetavat perekonda ning suuri sihte. Olles osa Piruetist, oled sa osa sellest suurest perekonnast.

Klubis leiab endale sobiva treeningu, koormuse ja väljundi igaüks. Kõiki võetakse avasüli ja suure naeratusega vastu ning just sama rõõmsana väljuvad lapsed ka treeningsaalist.

Treeningud on vaheldusrikkad, arendavad, huvitavad ning piisava füüsilise koormusega. Treeningud viiakse läbi muusikaga, mis arendab laste muusikalist kuulmist ning tajumist. Arendatakse tasakaalu, keha valdamist, füüsilist vormi, kordinatsiooni, vahenditehnikat, meeskonnatööd ning palju muud. Lastel on trennid mängulised ning lõbusad, tekitades neis soovi tulla tagasi üha uuesti ja uuesti.

Piruetis ei tule puudust ka esinemistest ning võistlustest nii Eestis kui välismaal. Nii tekib trenni tehes eesmärk ning meeletu rõõm näidata, mida trennis on omandatud.

Suviti ning talviti toimuvad trennilaagrid, kus lisaks trennidele on olemas ka meelelahutus ning lõõgastus.

Igav Piruetis juba ei hakka! Igaüks leiab siin suures peres endale sobiva ning meeldiva trenni. Piruett ei ole lihtsalt klubi, vaid see kujuneb elustiiliks. ”

24.05.2015 19:38 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.piruett.ee/ Võimlemisklubi Piruett arvustusi (review)Otsi Google abil: võimlemisklubi piruett (review)