9.5 11 hindajat

Tundmatu Premium Baltic Charcoal

Lepast grillsüsi, 50-liitrit. Läti toode. Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
05.06.2016
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Kui kaugel USAs toodetud kallis premiumsüsi minult kõrget hinnangut ei saanud, siis lätlaste Premium Baltic Charcoal, mille pakk lubab "restoranikvaliteeti", oli tõeline leid!

Pakki avades sai selgeks, et kahe papikihi vahel, millest pakend koosneb, on ka kilekiht, mis aitab vältide söe niiskumist (vähemalt seni, kuni pakk on avamata). Avatud kotist vaatasid aga kohe vastu suured ja ilusad söetükid. Siledad ja juba peale vaadates kõlisevad. Ah, teate ikka seda kahe söetüki kokkulöömisel kostuvad ilusat kõlinat? Proovige. Aga täiuslikud tükid peavad olema!

Valasin söekoti kilematile tühjaks ja sorteerisin harjumuspärased kuhjad. See käis kiiretsi, sest enamus tükke olid suured ja puru oli kotis väga vähe. Leidus palju ilusaid ümarpalgikujulisi tükke, mis annavad tunnistust, et tegemist pole mingite saematerjali ülejääkidega ja mille kuju ühtsus grillimisel eelise kuumuse ühtlase jaotumise ja pikema põlemisaja läbi.

Ühesõnaga suurepärane toode, mida soovitan südamerahuga kõigile.

15 EURi eest saab ühe 50-liitrise koti, 25 eest aga kaks. Nii et hind on sellise kvaliteedi eest täiesti mõistuspärane. Kui hind oleks aga veel veidi odavam, nt 10 EURi, siis annaks tootele südamerahuga maksimaalsed 10 punkti.”

05.06.2016 21:46 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Tundmatu Premium Baltic Charcoal arvustusi (review)Otsi Google abil: tundmatu premium baltic charcoal (review)