"Arvustus.com soovitab" märki väärivad vaid parimad. See märk on portaali toimetuse kinnitus kasutajate kõrgele hinnangule. Loe lähemalt
Arvustus.com soovitab!
7.0 23 hindajat

Tsink Plekk Pang
http://www.pang.ee

Hiina toidu pubi. Lisas Toiduklubi 16.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olen sattunud Tsink-Plekk-Pange kaks korda ja mõlemal korral sain elu halvima teeninduse.
Tahtsime minna elukaaslasega head toitu nautima, kuid toitu olekski võinud ootama jääda, seda lihtsalt ei tulnud. Ettekandja käis siis vabandamas, et kohe tuleb. Vaatasime siis kella ja kohe tähendas 45 minutit, enne seda olime juba oodanud 20 minutit. Tellisime väga lihtsad road - nuudlid.
Me oleksime seda kuidagi saanud aktsepteerida, kuid ettekandjate ebaviisakus pani punkti.
Enam sinna kunagi ei läheks!”

17.04.2014 06:53 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Üks lahedamaid kohti Tartus! Alati sisse tulles tunnen, et olen sinna oodatud. Teenindajatel koguaeg naeratus näol ja üldse kogu atmosfäär väga mõnus. Toidud on maitsvad ja menüü uskumatult valikuterohke, mistõttu leiab igaüks endale midagi mõnusat. Lisaks on teenindajad abivalmid aitama, kui neilt toidu osas abi küsid. Tõeliselt mõnus koht. Käin seal juba aastaid paar korda nädalas söömas ning nädalavahetusel üleval Relaxis piipu tegemas. Soovitan!”

08.04.2014 19:37 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kui võrrelda teiste aasia toidukohtadega Tartus siis kõige kallim ja ebaviisakamate teenindajatega. Toitu tuleb oodata kaua, tipp on olnud poolteist tundi ja ilma igasuguste vabandustega (ise nägime, et inimesi palju ja kiiret polnud, kuid paljud lahkusid jne). Sai vahepeal ka jooke juurde tellitud kuid, igal pool mujal on sellise ootamise järel ikka vähemalt tehtud mingi soodus, joogid tasuta või tasuta magustoit. Enam ei lähe.”

06.11.2013 16:47 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kõige kohutavam kogemus. Menüü on kui raamat. Hiina toitude asemel leiab sealt veel ka India, Jaapani ja Tai toite. Teenindus allapoole igasugust arvestust. Enamus kokteilid mida soovisin puudusid. Baarileti pealset ja selle ümbrust kaunistasid toiduperadega taldrikud. Ei soovita !”

05.11.2013 16:45 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Hinnaklass üle keskmise kallim. Süüa saab selle eest paraja portsu, kõhu saab täis ja jääb ülegi. Toidud on maitsvad. Teenindajad sõbralikud. Miljöö suhteliselt mugav ja hubane. ”

10.09.2012 22:50 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Panges sai käidud juba oma 10 a tagasi ja siis jättis see üsna ainulaadse profiili tõttu väga hea mulje. Ka nüüd kordusvisiite tehes pole suur ette heita, ka alkoholivabade kokteilide valik ja kirevus teeb paljudele kohtadele silmad ette.”

16.02.2011 17:43 - Toiduklubi
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.pang.ee Tsink Plekk Pang arvustusi (review)Otsi Google abil: tsink plekk pang (review)