9.0 12 hindajat

Tsiistre teemaja
http://www.facebook.com/tsiistreteemaja

Söögikoht Tsiistres, Misso vallas. Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.08.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Mina kahjuks roogade maitsmiseni ei jõudnud. Korraldasin suuremale seltskonnale ringkäiku Lõuna-Eestis. Nendeks puhkudeks valin alati väikesid mõnusaid kohti, et oleks vaheldust ja toetada ettevõtlike inimeste elu maal. Lõuna sai kokku lepitud. Kohale jõudes ei olnud leti taga olnud naisterahval õrna aimugi, et me tuleme. Ütles oodake. Tõi märkmiku ja vaatas, et on jah kirjas, et täna kell 13 on lõuna. Küsisin, et kas te unustasite ära? Jah, vastas ta. Küsisin, et kas on mingi võimalus, et Te olete suuteline midagi 22-le inimesele kohe organiseerima? Vastuseks kõlas: "Ma olen päev läbi üksi". Kõik. Nii ma siis seisingi seal koos kamba näljaste inimestega keset metsa. 0 vabandust või seletust. Mina ei saa aru, kuidas nii saab. Minule, kui ürituse korraldajale väga negatiivne kogemus. Isegi, kui koht on armas ja toidud võibolla maitsvad, siis mina tulevikus sinnakanti sattudes teemaja olemasoluga ei arvesta.”

02.06.2016 20:18 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
05.06.2016 20:43 Nimetu
Uh, kahju küll, et nii läks. Omal on positiivsed kogemused, AGA muidugi mitte nii suure seltskonnaga ja ette pole reserveerinud ka seetõttu.
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.facebook.com/tsiistreteemaja Tsiistre teemaja arvustusi (review)Otsi Google abil: tsiistre teemaja (review)