8.7 9 hindajat

Tsiistre teemaja
http://www.facebook.com/tsiistreteemaja

Söögikoht Tsiistres, Misso vallas. Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.08.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Olles ise Võrumaalt pärit, olen alati ka sealtkandist läbi sõitnud ning Tsiistre teemajast fantastiliste emotsioonidega lahkunud. Maja on kaunis ning hubane, pererahvas südamlik ja abivalimis. Minu suureks üllatuseks on teemaja menüü väga mitmekülgne ja kaugeltki mitte traditsiooniline, samas vägagi taskukohane! Majaperenaine Maiden rääkis, et kasutab toitude valmistamisel võimalikult palju kohalikku toorainet ja lisab alati oma toitudele midagi ekstra erlilist, et muuta maitseelamus täiuslikuks. Nii võib menüüst leida selliseid hõrgutisi nagu pannil küpsetatud kohafilee Nopri Erilise paneeringus või pannil praetud latikafilee apelsinikastmes,
Õunaveinis küpsetatud pehme sealiha kukeseene kastmega või täistera penned vürtsika tomati- kikerherne kastme ja Nopri Erilise juustuga. See oli kõigest väljavõte ühe päeva menüüst, mil ise teemaja külastastasin. Eriliseks teeb koha minu jaoks ka see, et igale külastajale lähendatakse individuaalselt ja üksi päevamenüü ei ole "kivist". Majaperenaine arvestab võimalusel alati kliendi sooviga ja kui vajalik materjal köögis olemas, valmib hõrk roog täpselt kliendi maitseeelistuste kohaselt. Soovitasin Tsiistre teemaja ka tuttavatele Tallinnast, kes Lõuna- Eestis gruppiga tuuritasid. Noormehed tegid broneeringu ning hiljem leidus poistel tagasisideks ainult häid sõnu eriliste ja maitsvate toitude kohta. Kahju, et nii kaugel elan, muidu külastaks seda armast asutust oluliselt tihedamini. Soovitan soojalt!”

09.09.2015 16:03 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +2   -0
Kommentaarid:
10.09.2015 21:53 Nimetu
Ilus!
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.facebook.com/tsiistreteemaja Tsiistre teemaja arvustusi (review)Otsi Google abil: tsiistre teemaja (review)