8.7 9 hindajat

Tsiistre teemaja
http://www.facebook.com/tsiistreteemaja

Söögikoht Tsiistres, Misso vallas. Lisas Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.08.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

“Tegemist on hästi armsa söögikohaga või teemajaga, nagu nad end ise nimetavad. Imelises kohas, kuhu ei satu vist peaaegu keegi, kes just Nopri tallu uudistama ei ole läinud.

Avatakse see alles kell 12 ja avatud on kuni 8ni õhtul, aga vist ka mitte iga päev. Teenindus on nii sõbralik, et tekib tunne, nagu elaks ise ka seal külas. "Kaugel külas, vanaema juures.." Aga ometi istuvad laudades moodsad inimesed, iPhone ühes, MacBook teises käes. Moodsad aga toredad inimesed, minu kogemuse põhjal. Ja teenindajad... Sellist asja juba Tallinnas ei näe, sellist hoolivust, mis klienti kurjaks ajab. Nimelt tuli üks vanamees leti ääre porterõlut küsima, aga teenindaja ütles, et ta nägi küll, et too on autoga ja ei müü talle. Vanamees selgitas, et elab vaid 100 m kaugusel, aga teenindajaneiu ütles kindlalt, et mehel ei maksa punapeadega vaielda, need oma otsust ei muuda. Ning, et "ma tean küll, kus sa elad!". Armas ja hooliv.

Burgerisaiad olid otsas, seega tehti see kahe leiva vahele ja maitses küll koduselt ja mõnusalt. Mulgipuder samuti, mille saab kätte vaid 3 euroga. Üldse läks terve pere peale 11 eurot ja kõigil kõht nii täis, et natuke jäi vist toitu ülegi.. :)

Algusest lõpuni armas ja tore kogemus. Kel sinna kanti millegipärast asja peaks olema, siis soovituse saab minult see Tsiistre teemaja küll sappa :)”

02.08.2015 20:27 - Tuleroog
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.facebook.com/tsiistreteemaja Tsiistre teemaja arvustusi (review)Otsi Google abil: tsiistre teemaja (review)