Arvustused

Hiina pokkerit tuntakse mitmete nimedega, milleks on näiteks Pusoy ja ekslikult ka Russian Poker. Eesti keeles kasutatakse samuti selle mängu puhul mitut nime nagu ekslikult Hiina turakas ja spetsiifilisem mängu iseloomustavat avatud kaartidega Hiina pokker. Mängu ennast on Aasia kogukondades mängitud juba aastaid. Antud arvamus on kirjutatud avatud kaartidega Hiina pokkeri kohta, millele pandi alus eelmise kümnendi keskpaigas Soomes. Mäng aga tegi oma suurema populaarsuse tõusu paar aastat hiljem Venemaal.

Leedu ettevõtte TonyBet, mis on alates eelmise aasta lõpust arendanud ja katsetanud oma uut avatud kaartidega Hiina pokkeri mängu. Veebruaris tulid nad välja oma äppiga selle mängimiseks Androidil. Olles esimene, kes võimaldab raha peale Hiina pokkeri mängimist ja pühendunud just sellele mängule. Pokkerisõpradele võib küll tulla miinuseks, et Hold’em ja Omaha pokkerit ei ole võimalik mängida (küll aga erinevad Hiina pokkeri tüübid). TonyBeti pokker äpp on saadaval nende kodulehel ja Google Play poes.

Hiina pokkeriga on saavutatud oma eesmärk, muutes mäng lihtsalt kasutatavaks ja sujuvaks. Lihtsa ülesehitusega ja kiire reageerimisega TonyBeti äpp on suurepärane leid, et alustada online’s Hiina pokkeri mängimist. Graafika on nauditav ja heli ei ole häiriv. Kergesti kasutatav tarkvara võimaldab ka sama konto alt mängida online kasiinos ja teha spordipanuseid.

Hakkama on saadud hästi pokkeri äppidele raske ülesandega, et liiga palju funktsioone on vaja majutada ekraanile (eriti pokkerilaua vaates). Nupud on hästi lahus, mis aitab paremini vältida mobiili äppides valedele nuppudele vajutamist, mis võivad pokkeris muutuda eriti “kulukaks”.
Värvilahendus on selgelt nähtav ka madalama ekraani lehedustasemega arusaadav.

Peamisteks miinustkes on alustavale brändile omane väike kasutajate arv, mis teeb suuremate turniiride auhinnad aga sedavõrd magusamaks. Teiseks peamiseks miinuseks on raske leitavus. Arvestades, et 63% appides leitakse läbi äppi poe otsingute, siis ei saa see olla ebaoluline faktor.

Hetkel leiab äppi ainult otsides TonyBet või antud brändi otsingufraasis kasutades. Märksõnad on küll kirjelduses aga mitmed ASO (App Store Optimization) ehk äppide poe optimeerimise faktorid on nõrgad, seega ka madalad positsioonid. Näiteks “chinese poker” on äpp alles Google Play “poes” 33-ndal positsiooni, sest pealkiri “Tonybet Open Face Poker App” ei sisalda märksõnafraasi Chinese Poker ja kokku on äppil ainult 1000+ allalaadimist ning kõigest 45 hinnangut. Eesti keeles “Hinna pokker” ei ole äpp top50 otsingutulemuse seas. Kokkuvõttes suurepärane äpp Hiina pokkeri sõpradele ja uutele mängu õppijatele.”

05.05.2014 14:02 - reimo
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://ee.tonybet.com Hiina pokker arvustusi (review)Otsi Google abil: hiina pokker (review)