6.7 17 hindajat

Tommi Grill
http://www.tommigrill.ee

Lisas Paganini 16.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Olen Tommi grilli sage külaline. Enamasti on asi nii : päev otsa jooksed ringi, pidevalt on kiire ning süüa ei jõua. Õhtuks on kõht tühi ning tuleb kiirelt mõelda, kuhu minna, et kõht tühjaks ei jääks. Ning esimene variant ongi tommi. Lemmik on tommi kebab friikartulitega, kuid palju ei jää ka alla klubi võileib. Toidud tulevad kiirelt, on maitsvad ning teenindus on alati hea. Metro tommi grill aga ei meeldi. Praad tundus väiksem, teenindus mitte nii hea ning friikartulid olid nagu õli tahkel kujul. Kuid kui otsida kohta, kus kaaslasega lahedalt süüa ning õhtut veeta, siis tasub sinna minna. Minu lemmik koht Tallinnas.”

15.04.2014 15:25 - Knuffelen
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“ Külastasin "Tommi Metro Grilli". Meeldis!
Esimesel korral sisse astudes jättiski mulje kallist ja väga korralikust restoranist. Avades menüü vaatasid seal vastu hinnad mida tegelikult sisimas lootsin, kuid ei uskunud. Kuna mu sõbrad mu sinna peaaegu poljuhuslikult vedasin, siis polnudki mul esialgu plaan midagi süüa, aga siis... Soe lihasalat mille ainult huvi pärast tellisin nägi väga hea välja ning maitses veel paremini. Tõeline hõrgutis (kui välja arvata see, et minu jaoks oli veidi mage, kuid ilmselt on siiski probleem minus). Teenindus oli kiire ja korralik. Kõik kokku oli väga 5+.
Teistkordne külastus erines aga esimesest nagu räim toonekurest. Teenindaja ei saanud minust aru. Ilmselt ei kuulnud ta leti tagant sellest kärast üle (või oli lihtsalt saamatu) ja küsis kõik asjad vähemalt kolm korda üle. Tellisin seekord Caesari salati, kuna tekkis huvi, mida see siis endast kujutab. Jällegi ma ei eksinud. Valik oli suurepärane. Tuttav tellis aga "Õrnsuitsukarbonaadi praekartuli ja metsaseenekastmega". See oli küll täielik möödalask. Niipalju, kui tema rääkis ja mina seda proovida sain, siis ainukesena olid seal söömistväärt seened. Salat pea olematu, Kartul oli lödi ja maitsetu, Liha kuiv, veel maitsetum ja koos õrna siutsumaitsega andis kokku mingi ebamäärase ja spetsiifilise maitse, mis polnud kaugeltki meeldiv. Söögi ootamine võttis võrreldes esimese külastusega tunduvalt kauem aega. Mingil hetkel oli köögi ukse juurest kuulda lausa meeletut taldriku klirinat ja veel mingisugust ebamäärast matsu. Vat ei tea kelle söök see olla võis. Või oligi see põhjus miks ma oma sööki ootasin pea 20 minutit.
Samas kokkukvõteks - Eks ikka juhtub ja ega ma siis selliste väikeste apsude pärast sinna järgmine kord minemata ei jäta. Teenindajad olid ju ikkagi viisakad ja tegid oma töö hästi (vähemalt püüdsid). Sammuti oli ju ka interjöör väga hubane ja mõnus. Ning, kui teha menüüd käes hoides õige valik, siis ei pea ka toitudes pettuma.
Lõplik hinne: 4...+... ”

08.01.2012 03:15 - Kaarel Orumägi
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Vana-Lõuna Tommi Grill on ammu teada koht, kus keset ööd saab lauas istudes burksi süüa. Aga Metro Plaza majas on hoopis teistsugune Tommi Grill, mis pigem mõeldud vist turistidele.
Üsna viisakas näeb see uus Tommi Grill välja. Plusspunkt tuleb selle eest, et neil on Guinness ja miinus tuleb kohe selle eest, et teenindaja ei tea, kuidas seda valatakse. Samas, see ei ole pikk miinus, sest isegi linna külmimat Guinnessi pakkuvas Molly Malone's ükskord üks nooruke algaja teenindaja valas Guinnessi nagu tavalist õlut, kuid sai umbes 6 sekundi pärast selle eest vanema kolleegi käest korraliku sõimu osaliseks. Nii et algajaid jätkub igale poole aga seda ei maksa pahaks panna.
Enivei, Tommi Grilli juurde tagasi. Grillitud röövliribi oli üsna pekine, aga ilmselt seetõttu ka kõvasti maitsvam kui Õrnsuitsukarbonaad praekartuli ja metsaseenekastmega, mis oli üsna ära kuivanud.
Teenindus on kiire, kuna koht on väike ja ka toidud toodi lauda võrdlemisi ruttu.
Istumine on mugav ja privaatne, laudade vahel on kõrged vaheseinad.
Plaanin veel minna mõnel tööpäeval päevapraade katsetama.”

05.06.2011 00:16 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.tommigrill.ee Tommi Grill arvustusi (review)Otsi Google abil: tommi grill (review)