7.3 7 hindajat

Paranormal Activity 2 (2010)
Tod Williams

Koos vastsündinud pojaga sünnitusmajast koju jõudnud Danieli ja Kristi perekondlik idüll ei kesta kaua. Neid hakkab terroriseerima deemon, kelle käest ei ole pääsu. Maja turvakaamerad talletavad hirmuäratavaid nähtusi, mis muudavad elu painavaks õudusunenäoks. Eestikeelne pealkiti: Paranähtused 2. Lisas alternative 18.03.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Minu meelest üks parimaid õudusfilme .Paljude jaoks ehk igav , aga kui filmi tõesti süveneda ja kaasa elada , pakub film tõelist närvipinget. Esimesest osast tunduvalt parem ( rohkem kaameraid , näeb laiemat vaatepilti).Samas ei ütleks , et paljud kohad on ettearvatavad.Eriti soovitan nendele , kellele meeldivad kummitusfilmid . Tasub kindlasti pimedas vaadata ja uni on läinud kah.”

20.07.2011 22:16 - Siku
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Ei anna võrrelda esimese osaga, kuna esimesel oli küljes uudsuse ja ettearvamatuse hiilgus. Seega on paratamatu, et teises osas polnud võimalik millegi uuega šokeerida ning paljud kohad olid ette aimatavad. Sellegipoolest oli film üpris meeltlahutav ja pani paaril korral ehmatusest võpatama.”

25.04.2011 18:43 - Kali Briis
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Eelmise osaga üsna võrdväärne, veidi jääb pinget vist siiski vähemaks kui eelmises. Aga õudne on ikka ja võib vabalt vähemalt üheks ööks une viia.”

18.03.2011 14:41 - alternative
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Tod Williams Paranormal Activity 2 (2010) arvustusi (review)Otsi Google abil: tod williams paranormal activity 2 (2010) (review)