7.3 20 hindajat

Telliskivi 15
http://www.15.ee

Telliskivi 15 on uus söögikoht Pelgulinnas, aadressil Telliskivi 15 (Mööblimaja esisel väljakul). Tegijateks on lähikonnas elavad kaks ja pool kokka, keda igapäevane köögirutiin pole suutnud tappa. Lausa vastupidi, huvi ja austus hea toidu vastu pani aastatega vilunud kokasilma nägema, et meil on murdu igasuguseid peenemaid ja vähempeenemaid kohti – hubaseid veinikaid ja kenasi kohvi luristamise nurki, kalleid restorane ning elustiili kõhutäitjaid, kuid pole kohta, kus saab lihtsalt ühe hea keretäie! Selline puudus nõudis ära tegemist ja just selline koht peab kujunema aadressile Telliskivi 15 Pelgulinnas.

Lisas Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
02.07.2015
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Tahtsime minna sibulasse. See oli kinni. Juhuslikult sattusime Telliskivi 15 söögikohta. Oli hea teenindus ja toit.”

12.08.2015 18:26 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Väga mõnus koht - kena ja lihtsa kujundusega. Samuti on hinnad väga taskukohased. Kuigi tegelikult toitu süües tundub, et pigem maksaks selliste praadide eest 20+ eurot, mitte 11. Tõeliselt maitsev toit ja imeline garneering.

Teenindajad on samuti toredad. Ainuke asi, mille kallal veidi nuriseks - toidu saamine võtab veidi kaua aega, ei tea, kas põhjus kokkade vähesuses, väikses köögis või milleski muus. Olenemata sellest on siiamaani pikem ootamisaeg alati ära tasunud, sest nagu juba mainisin, siis toit on seal võrratu!”

02.07.2015 13:06 - Thein
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.15.ee Telliskivi 15 arvustusi (review)Otsi Google abil: telliskivi 15 (review)