4.0 27 hindajat

Tegelaste Tuba
http://www.puhkaeestis.ee/et/tegelaste-tuba

Pubi Viljandis, Pikk tn 2B Lisas Almond 17.02.2011
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Teeneindus on aeglane! Etikett puudub! Personaal on väljaõpetamata!”

06.06.2016 16:07 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Toit oli jube loodan,
et see oli erand juhus
aga rohkem ei külastaks!

T”

18.02.2016 14:00 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Käisin seal hiljuti söömas ning teenindajad on minuarust viimasepeal ning samuti toidud ja see meeleolu. Super! :)”

08.02.2016 17:34 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“käisime seltskonnaga ja võtsime kõik erinevaid asju menüüst ja toidud olid head eriti lõhepasta supper.lähme teinekordki.”

29.11.2015 10:31 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“oli pühapäeva pärastlõuna kui otsustasime seltskonnaga tegelaste tuppa sööma minna,esimese negatiivse mulje juba jättis see,et lauda meid teenindama ei tuldud,kaks teenindajat seisid tegevusetult leti taga. Okei,tellisime siis ise letist. Mina võtsin pasta kana tükkide ja köögiviljadega,nn pasta kohale saabudes ja lähemal uurimisel olid need praetud makaronid riivitud porgandi,mõningaste paprika tykkidega ja peale oli puistatud riivitud juustu,mida polnud oli koor või üleüldse mingisugunegi kaste. Kui teenindajalt kysisin,et kas midagi on valesti läind või mis siis öeldi,et niisugune see ongi,et kõikidel muudel pastadel ongi koorene pasta aga just minu telitud pastal ei olegi seda ettenähtud. Ei ole küll suur vinguja kuid kui olen eesmärgiga saada mõnusat pastat läinud sööma siis on kurb kui toit ei vasta kohe kuidagi ootustele.”

27.10.2013 17:22 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Kommentaarid:
28.10.2013 09:27 Nimetu
hea pealkiri, võtab hästi kokku.

“Saime suure pettumuse osaliseks, kui otsustasime sööma minna Tegelaste Tuppa ühel pühapäevasel päeval. Rahvast oli palju ja seega küsisime ka, kui kaua toiduga võiks minna. Öeldi, et kusagil pool tundi, otsustasime, et siis mehed saavad niikaua õlut juua ühe klaasi ja kui praad tuleb, siis selleks saab juua kõrvale juba keefiri. Üks meie seltskonnast tellis salati ja magustoidu. Õllet soovisime kohe aga kahjuks ootasime õllet oma 15 või 20 minutit ja siis läksin ise küsima, öeldi et klaasid olid otsas.... Siis esimene praad jõudis lauda, kui olime oodanud üle tunni aja. Siis pea p1,5 h hiljem toodi magustoit aga kahjuks polnud me eelnevalt saanud salatit, ütlesime et aga meil oli enne ka salat! Teenindaja tegi üllatunud näo ja vabandas, ütlesime et ei soovi enam salatit kuna magustoit juba toodi ja möödas on 1,5 h. Ausalt öeldes oli isu ammu läinud sellise jama peale. teenindajad muudkui vabandasid igalpool. Meie taga istusid välismaalased, kes samuti olid väga pahased, ning nõudsid juhatajat näha. Ühesõnaga üks suur segadus oli seal. Arve maksmisel ootasime veel veidi, sest see teenindaja, kes alguses võttis meilt tellimuse oli ülejäänud aja kadunud ja meiega tegeles hoopis teie teenindaja aga lõpuks tegi arve ikkagi esimene, keda tuli oodata veidi veel. Ma ei ole negatiivne inimene ja ma ei kirjuta kommentaare kunagi aga antud juhul oli see liig mis liig, seda enam et olime oma ajaga arvestanud. ”

20.07.2012 15:05 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Ei teagi, kas tingitud hooaja algusest, algajatest teenindajatest või sumedast suveõhtust aga teenindajad olid küll kui peata kanad. Lauda teenindaja ei tulnud (kõndis korduvalt mööda) Kui asja uurisin teatati, et kohe tuuakse arve, oodaku ma veel hetk - ma polnud veel jõudnud tellidagi ;-). Viimaks toodi siiski tellitud söögid joogid aga noad kahvlid jäid toomata. Teenindajalt riistu paludes, vabandas ta viisakalt ning üritas minna järgmist lauda teenindama. Õnneks suutsin siiski ta sealt eemale meelitada. Söögid söödud, joogid joodud ning arvet oodates, üritati tuua meie lauda uued road. Vabandasin viisakalt, et mul juba söödud ja ootan arvet. Vanasti oli TT norm koht aga eks aeg jätab oma jälje ja häid teenindajad on raske leida. Edu Müllersonile ja CO'le”

24.06.2012 11:37 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Kommentaarid:
24.06.2012 11:49 Nimetu
hea komöödia :)

“Kusjuures muusika ongi enamasti selle koha peamiseks plussiks. Asukoht siiski ka. Aga kõik muu on päris mage.”

03.05.2011 13:48 - Kristi
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Viljandlaste ja folgihuviliste seas kindlalt tuntud koht. Ajahammas annab juba vaikselt tunda ja tegemist on rohkem seltskonnaga istumise paigaga, kui kvaliteetse söögikohaga. Pakutakse ka päevapraade ja juhtub, et õhtusel ajal kuuleb seal ka head elavat muusikat.”

17.02.2011 12:42 - Almond
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.puhkaeestis.ee/et/tegelaste-tuba Tegelaste Tuba arvustusi (review)Otsi Google abil: tegelaste tuba (review)