Partner: joogafestival.ee
3D WHITE LUXE WHITESTRIPS PROFESSIONAL EFFECTS
8.1
7 hindajat

1. Crest 3D WHITE LUXE WHITESTRIPS PROFESSIONAL EFFECTS

Tõhusad hambavalgendusribad koduseks kasutamiseks.


Lisas AnnL 15.03.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Tellisin endale mõni kuu tagasi valgendusribad, millega hammaste tooni valgemaks muuta.
Euroopa Liidus ei tohi apteegid neid müüa, kuna tootes sisalduv peroksiidi sisaldus ületab lubatud piirnormi. Kuid just samal põhjusel on need ka efektiivsed. Hambad tõesti lähevad valgemaks ning vältides kohvi, musta teed ning suitsetamist püsivad nad valgemad veel üsna kaua.

Mina nägin tulemusi juba 5 päeva järel, kuid kahjuks kaasnes valgema naeratusega ka meeletu hambavalu. Nimelt tuleb neid geeliga ribasid hoida peal 30 minutit kord päevas. Tundlike hammaste puhul võib esineda ajutist hambavalu.

Kuskil 3. päeva õhtul tundsin tugevat valu hammastes, mis ei lasknud magada ega millelegi keskenduda. Jätkasin ribadega veel kaks päeva, kuid siis oli valu juba nõnda tugev, et otsustasin lõpetada (mul oli 10 päeva kogus). Paari päeva pärast valu küll kadus, kuid hammaste tundlikkus on suurenenud.

Sain küll soovitud säravama naeratuse, kuid sellel oli oma hind. Tean, et ilu nõuab ohvreid, kuid mõni asi pole ohverdust väärt. Rohkem neid kasutada küll ei soovi. ”

15.03.2015 02:13 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Colgate Max White One mouthwash
9.4
5 hindajat

2. Colgate Colgate Max White One mouthwash

Alkoholivaba suuvesi, millel on valgendav ning värskendav effekt.


Lisas AnnL 09.02.2015
Pane hinne:
Vaata kõiki arvustusi (1)

“Olen varasemalt kasutanud suuvett ka teistelt tootjatelt, kuid minu jaoks sobib just Colgate oma kõige paremini. Nimelt annab ta suule värskuse, kuid ta ei ole liigselt agressiivne. Suud loputades on konsistents pigem pehme ning meeldiv. Olles kasutanud 2 kuud järjest 2 korda päevas kohe pärast hammaste pesu, hakkasin märkama, kuidas hambad on valgemad. Minu jaoks on suureks plussiks asjaolu, et see toode ei sisalda alkoholi. ”

09.02.2015 13:19 - AnnL
Hinnang arvustusele:
  +0   -0