7.3 19 hindajat

Sushi Shop
www.sushishop.ee

Sushi kaasamüük ja kojutellimine. Kaasamüügiletid Rocca Al Mare kaubanduskeskuses, Sikupilli kaubanduskeskuses ja Laagri Maksimarketis

Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
21.11.2014
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Minul Sushishopist väga halb kogemus Läksin sõbrannale külla ja haarasin Rocast Sushishopist kaasa erinevaid makisid.Sööma hakates oli maki täiesti maitsetu,tundus ,et makid olid päev läbi letis vedelenud.Siiamaani halvim kogemus.Hoidke eemale”

22.11.2014 16:31 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Kavalad on nad küll. On ju teada, et tühja kõhuga ei tohi poodi minna. Esiteks ostad hirmsa kärutäie söödavat, nüüd siis veel kassast väljudes karbitäie sushit. Otse kassade vastu paigutatud letist on paganama raske mööda jalutada, kui kõht on tühi, valik on kirju ja kõik see on nii neetult mugavaks tehtud.Valik on suur, täidist on palju ja kõik on värske. Miinuspoolele läheb ainult hind.

Nojah ja teenindus on ka suurepärane. Püüti maitseeelistuste järgi kokkusobivaid tooteid pakkuda ja üldse oli kõik väga naeratav ja imeline. Merevetika inariga panid küll puusse, kuigi olevat ülipopulaarne toode jne, aga teised asjad maitsesid küll.”

21.11.2014 21:56 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.sushishop.ee Sushi Shop arvustusi (review)Otsi Google abil: sushi shop (review)