6.0 11 hindajat

Supelsaksad
http://www.supelsaksad.ee

Kohvik Pärnus, aadressil Nikolai 32. Lisas joonatan 14.08.2013
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Aastavahetusel viibisime sügaval Pärnumaa laantes, aga kuna olime juba sealkandis, võtsime hoolikalt ette toredad Pärnu söögikohad – Supelsaksad ja Rannahotelli köögi (millest juba veidi hiljem).

Supelsakstesse põikasime sisse aastavahetuse hõngulisel viimasel päeval. Tegemist on lihtsa ja toreda puumajaga, mille I korrusel, otse tänavate ristumispaigal see idüll asubki. Võrratult kompaktne, hubane ja mõnus ruum, mille ehteks ei olnud mitte vaid laudu katvad kaunid ratsuritähed, vaid hoopis lai põrandalaud ja imelised vanad aknad. Ruum on kujundatud väga õdusalt, kasutatud on sealjuures erinevaid laudu, toole ja diivaneid, mis kõik kokku ilusa ansambli moodustavad. Kahjuks või õnneks ei saanud me lauda valida, sest pea kõik olid kinni või broneeritud. Seega, tegemist on väga populaarse kohaga ja kui tahta kindlapeale minna, siis ikka helistage ette ja reserveerige nurgake…. Ja mitte vaid lampidest ja tapeedist ei tahtnud ma rääkida, vaid hoopis söögist.

Kui tavaliselt valime kallimaga põnevuse pärast erinevad söögid, siis seekord oli meie mõlema kindel valik – Ratatouille kuldmerikogre, hiidkrevettide ja kammkarbiga. Ja me mõlemad õnnitlesime ennast suurepärase valiku puhul – imeline serveering, võrratu kuldmerikoger, ratatouille, hiidkrevetid ning kammkarp!
Kalafileed olid pealt krõbedad, seest aga mahlased ja õrnad, ratatouille lihtsalt sulas suus, krevetid olid õiges küpsusastmes ning kammkarp helendas seest. Harva, liiga harva saab söögikohtadest head ja maitsvat valget kala. See on tõesti koht, kus ma seda soovitan, Tartus ma kahjuks ei ole nii head kala saanud… Kõik moodustas imelise terviku ja maitses hästi ja mis kõigeolulisem – toidus ei olnud kasutatud tärkliserikkaid toiduained, mis tekitavad hiljem raske ja uimase tunde. Just selline roog, mida mida ma armastan süüa ja valmistada!

Ja kui tundub, et roog on väike, siis tegelikult asus taldriku all salasüvend, mis peitis endas head ja paremat…

Ja peale kosutavat einet on ootamas veel maitseküllane koogilett!

Sellest kirjutasin ka oma blogis:
https://kyllusesarv.wordpress.com/2017/01/13/3153/”

20.01.2017 16:17 - Maria Aleksandrovna
Hinnang arvustusele:
  +2   -0

“Külastasime sõbrannadega lõuna ajal kohvikut.Lauad täis, kuid meeldiva üllatusena, vabastasid kaks noort piigat neljase laua. Tellisime kaks Nizza salatit ja pardi. Sooh, part polnud maitsev ja saatsime selle tagasi, tuli ka kolmas salat, mis oli tõesti hea. Arve tasumisel selgus, et tasuda tuli 80% ka prae eest, kust oli võetud 2 ampsu. Koogid võtsime juba kusagil mujal.Tagasi niipea ei lähe.”

03.03.2015 17:33 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Stiilne koht oma igas väljundis. Hea valik üliisuäratavaid kooke. Samas soojad toidud ja salatid on ajaga oma kvaliteedis kaotanud, omanikel tasuks veidi kindlakäelisemalt olukorda juhtida seal. Samuti on teenindus oma kunagise sära minetanud.”

14.08.2013 15:09 - joonatan
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe http://www.supelsaksad.ee Supelsaksad arvustusi (review)Otsi Google abil: supelsaksad (review)