8.9 7 hindajat

Ready Player One (2018)
Steven Spielberg

Stsenaarium: Zak Penn ja Ernest Cline
Osatäitjad: Tye Sheridan, Mark Rylance, TJ Miller, Ben Mendelsohn, Simon Pegg, Olivia Cooke

Eestikeelne pealkiri: Valmistub esimene mängija
Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
29.03.2018
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Väga hästi tehtud VR seiklus ja kuigi tundsin ennast vahel natuke vanana, suutsin siiski teemas püsida.
Tuleviku maailm on jube geto, nagu me oleme juba paljudes filmides näinud. Aga selle tuleviku inimestel on vähemalt võimalus VR prillid pähe libistada ja oma nukrast päriselust sukelduda üliägedasse open world MMORPGsse nimega OASIS.
Paraku tuleb lisaks oma päriselule kinni maksta ka virtuaalelu ja virtuaalnodi on vist veel kallimgi. Võlglaste saatus ei ole ka kerge, edasine elu möödub samas virtuaalreaalsuses, kuid orjana.
Suurele osale populatsioonist (tundub tuleviku ühiskonna jaoks sobiv nimetus) piisab, kui nad saavad kehastuda kassiks või konnapeaga mutantatleediks ja jalutada mööda virtuaalset teed. Mängu tulihingelised austajad aga näevad hirmsat vaeva, et leida süsteemist peidetud salavõtmed, kelle omanik saab kogu mängu omanikuks. Vihjeid mängu võitmiseks tuleb otsida aga mängu looja kogu elu jooksul lausutud lausetest. See on ok, sest tuleviku inimestel ei ole nagunii midagi targemat teha. Üldse on kõik tuleviku inimesed kuidagi lihtsameelsed, et mitte öelda lihtsad. Tulevik on ikka päris jube.”

29.03.2018 23:30 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Steven Spielberg Ready Player One (2018) arvustusi (review)Otsi Google abil: steven spielberg ready player one (2018) (review)