7.2 6 hindajat

SPS Grupp
www.spsgrupp.ee/

Lisas Raido Tamar 26.05.2018
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“Otsisime kontori koristamiseks uute teenusepakkujat ja otsustasime minna kindla peale välja. Soovisime küll innovaatilisust lahendust aga arvestades, et meie robottolmuimeja on viimase aasta jooksul kontori nurgast liikunud üksikutel korral, siis tundus parem idee jääda oma liistude juurde ning pöörduda reaalse teenusepakkuja poole.

Tehes eeltööd parimates koristusteenuse pakkujates, jäi kõige enam silma just mitmeid aastaid Eesti edukaimaks kinnisvara hooldajaks auhinnatud (aastal näiteks 2013 ja 2015) SPS Grupp. Professionaalne kollektiiv ja lai teenuste nimekiri sai otsustavaks ning edukaks koostöö aluseks. Teenuste nimekirjas leidsime uuenduslikke lahedusi, mida ka tulevikus veel tellida. Huvitavaks leiuks oli näiteks küll peamiselt elektroonika- ja toiduainetööstuses pakutav vahupesu. Meile küll ebavajalik aga vähemalt innovaatiline lahendus, mis avaldas muljet.

Pettumuseks oli teenuse kasutamise võimalus ainult Harjumaal. Omame kontoripinda nii Tallinnas kui ka Pärnus, seega oleksime eelistanud omada ühte teenusepakkujat.
Julgeme soojalt soovitada.”

26.05.2018 12:18 - Raido Tamar
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe https://www.spsgrupp.ee/ SPS Grupp arvustusi (review)Otsi Google abil: sps grupp (review)