9.2 6 hindajat

Sony Xperia Sola

3.7" (854 x 480 px), 1 GHz kahetuumaline protsessor, 5.0 MP kaamera, Android 2.3. NFC kiibiga. Lisas koogelmoogel 04.06.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

1. ass

“Egas selle raha eest ei saagi tunduvalt parema prosega telefoni. Samuti Sony ju üritab Androidi võimalikult Sonyliseks teha ja selle tegemiseks kulub neil ka aega. Nad on öelnud, et lähikuudel ilmub ka 4.0 uuendus Solale.

Igatahes, minu arust üks parimaid telfone sellises hinnapiiris (300€). Samuti ka ekraan on suureks plussiks: nagu juba eelnevalt mainitud, et see floating touch tehnoloogia kui ka ekraan on vist mahutundlik (?), kuna saab telefonis möllata kas või kindad käes. ”

30.06.2012 22:20 - Nimetu
Hinnang arvustusele:
  +0   -0

“Floating touch tundub uus huvitav tehnoloogia. Tähendab see, et ei pe ekraani päriselt puutumagi, vaid piisab kui selle kohal, ekraanile hästi lähedal sõrme liigutada. Hetkel toimib see vaid Xperia Sola veebibrauseris, kuid ma näen sellel häid rakendusi ka mujal süsteemis.
Ekraan on päris hea, aga protsessor pole aga teab mis kiire ning kaasa tulev Android on vananenud versioon.
NFC (near field communication) kiip on tore lisa, loodame, et google wallet jm mobiilimakse asjad Eestis ka kiiresti käima lähevad ja seda kasutada saab.”

04.06.2012 09:47 - koogelmoogel
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Sony Xperia Sola arvustusi (review)Otsi Google abil: sony xperia sola (review)