8.9 14 hindajat

Sony Ericsson X10 Mini Pro

Väljalibistatav QWERTY-klaviatuur ja puuteekraan (2.22", 240 x 320 px). 5 MP kaamera. Lisas tragedy 12.07.2010
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

1. :)

“Olen nüüd kasutanud seda telefoni kuskil 2,5 kuud ning olen enamus ajast väga rahul. Positiivne on see, et ta on väike, mahub ilusti kõikjale. Tänu sellele, et ta on väike, sobib see telefon peamiselt naissoo esindajatele.
Pildid on väga hea kvaliteediga, saab isegi raamatu lehekülgedest, konspektidest jne pilte teha ning seda teksti on võimalik ka lugeda. Miinuseks kaamera puhul on see, et suumida ei saa, nt kui keegi tahab pilti teha kaugemal asuvast objektist ning ainult nägu vms pildistada, siis kahjuks ei saa. Hiljem saab pilti suumida, aga enne tegemist ei ole see võimalik.
Klaviatuur on muidu tore, kuid täpitähti seal pole, seega selleks et neid saada tuleb klaviatuur kinni panna ja siis telefonis trükkida. Teine asi on see, et kui tühikut vajutada, siis tagumine korpus naksub.
Telefon ise on muidu kiire, vähemalt enne kui uuendus ära teha (algselt on telefonil püsivara versiooniks Android 1.6, peale uuenduston 2.1). Nii kui uuendus on tehtud, on ta veidi aeglasem.
Kõige rohkem mind isiklikult häirib see, et kui hääletuks paned telefonis, siis automaatset värinalarmi pole, see tuleb ise peale hääletuks panemist peale panna.
Üheks suureks miinuseks pean mina neid rakendusi, mis telefonis algselt on. Neid ei saa mitte mingit moodi kustutada. Kustutada saab ainult enda poolt installitud rakendusi. Seal on palju selliseid rakendusi, millele mina kasutust ei leia.
Kui need asjad välja arvata, siis mina isegi soovitaks seda telefoni, vaatamata mõnele veale on see väga hea vidin. :)”

28.03.2011 18:19 - ellu
ellu on seda arvustust muutnud: 28.03.2011 18:20
Hinnang arvustusele:
  +1   -0

“Õnnestus seda telefoni mõned päevad näppida ja tulemusena võin öelda, et täitsa hea, aga eelkõige noortele, naistele ja väiksemate sõrmedega meestele :) Tegelt ka, nupud on päris väiksed ja nende vajutamine võib raskusi tekitada. Kogu telefon on muidugi väike, mis on nii plussiks kui miinuseks. Negatiivsele poolele jääb näiteks väike madalaresolutsiooniline ekraan, kust netis surfates teksti lugeda on suht raske.
Protsessor on aga selle telefoni kohta ekstra kiire ja ajab Androidi süsteemi eeskujulikult kiiresti ringi.”

12.07.2010 22:47 - tragedy
Hinnang arvustusele:
  +0   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Sony Ericsson X10 Mini Pro arvustusi (review)Otsi Google abil: sony ericsson x10 mini pro (review)