6.0 4 hindajat

Severin AT 2556

Võimsus 820W Lisas Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
01.12.2012
Hindamiseks logi sisse.Registreeru kasutajaks

Arvustused

“See Severin õnnestus võita viimase Eesti Pagari kampaania auhinnana. Öeldakse küll, et kingitud hobuse suhu ei vaadata, aga räägitagu mida tahes.
Röster näeb väljast kena välja, must läikiv plast ja punased nupud. Punane rallitriip annab veel paar hj juurde.
Peale keeratava nupu röstimisastme valimiseks on veel kolm vajutatavat nuppu. Alumine on röstimise katkestamiseks, keskmine on sulatusfunktsioon - pikendab röstimise aega sügavkülmutatud saia röstimiseks (?), kolmas on soojendusfunktsioon - lühendab röstimisaega, juba varemröstitud saia ülessoojendamiseks (?).
Ma ilmselt kasutaks neid pigem nii, et keeraks põhinupu 4 peale, leiva jaoks, ja vajutaks seda soojendusnuppu saia puhul. Pääseks pidevast kruttimisest.
Punase triibu ja nuppudega head küljed ka piirduvad. Esimene tagasilöök on see, et see röster tundub olevat mõeldud valmistama ainult saia. Mina aga söön põhiliselt leiba ja näiteks Fazeri must seemnetega taskuleib ei ole selle röstriga kokkusobiv. Külili sisse ei mahu, ja püsti jääb ka ots välja.
Olgu, sööme siis saia. Eesti Pagari enda toodetud Tosta mahub ilusti sisse ära.Tundub, et see röster teeb triibulisi saiu. Saiaviilu toetavad raamid on nii paksud, et nende varjus sai lihtsalt ei üpse. Tulemuseks ongi triibuline röstsai, mis ei ole lisaks ka eriti ühtlaselt triibuline. Ülemine ots on selgelt rohkem küpsenud, alumine äär on aga veel hele.Karbi peal oleval fotol olevad imelised ühtlase röstiga saiad on kas photoshopitud või mõne teise röstriga valmis tehtud.Ma valiks ka pigem selle röstri, millega need saiad tehti.”

01.12.2012 14:23 - Priit
PRO
PRO-staatus antakse arvustajatele, kes on oma sisukate kirjutistega Arvustus.com toimetusele silma jäänud.
Hinnang arvustusele:
  +1   -0
Arvustuse lisamiseks logi sisse. Registreeru kasutajaks
Loe Severin AT 2556 arvustusi (review)Otsi Google abil: severin at 2556 (review)